Wpis z mikrobloga

@Octarine Dali Ci rx590 za 980ti? Trochę imho słaba wymiana. Raczej gtx 1070 to jest klasa 980ti.
Co do dźwięku. Skąd wniosek, że to przez CPU? Ja bym jednak szukał winy gdzie indziej czy to w sterowniki dźwięku czy uprzedzeniu odtwarzającym dźwięk. Co jest twoim źródłem dźwięku? Zintegrowana karta?
@Octarine: Nic pan nie zrobisz chyba, że masz pan 2.4 GHz ram pogonisz trochę uncore i zrobisz min 4.5-4.6 GHz na cpu. Wiem bo mam i5 4690k i ryzena 1600x oba przy max oc dają radę i5 więcej klatek ale większe wahania a co za tym idzie ft gorszy, ryzen zajebisty ft ale mniej fps za to możesz mieć w tle na otwierane wsio ile wlezie szajsu i nie zapchasz przy
@Variv: @Octarine: to wynika że RX jednak szybszy i proc zaczął niedomagać. Albo ta karta wymaga procka.


@trolljaskiniowy Rx 590 nie jest szybszy od gtx 980ti. Jak już się upieramy przy tezie o nadmiernym obciążeniu CPU to już bardziej prawdopodobne, że jak zwykle sterownik AMD robi narzut na CPU duży i taki efekt.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Variv Problemem jest zbyt mała ilość wontków a nie karta dźwiękowa problem występuje w Star Citizen, jak obciołem klatki do 30 i parę parametrów to jest ok
980ti miała zdecydowanie mniejszą wydajność
RAMy mam 2400 ale to za mało CPU jest trafne i na 4,2 czasami potrafi się wysypać a podchodziłem go na rozmaite sposoby