Wpis z mikrobloga

18+ nsfw

Zawiera treści 18+

Ta treść została oznaczona jako materiał kontrowersyjny lub dla dorosłych.

@Vermeer: @ludwikVwazon: Ja tak nie uważam. Kobiety nie mają nic przeciwko graniu w takim stroju wiec to nie jest żadne uprzedmiotowienie, ani poniżenie dla nich. Nie dość że lepiej wyglądają niż w luźnych portkach (tak, kobiety zwracają na to uwagę nawet na boisku) to jeszcze jest po prostu wygodniej. Trenowałam kiedyś siatkówkę i miałyśmy stroje klubowe z luźnymi portkami. Porażka. Co chwilę gdzieś się coś zawijało, łaskotało, gumka przeszkadzała w
@feketehajuno: O tym, że jest wygodniej to nie wiedziałem i sam nie widzę problemu w takim stanie rzeczy (choć akurat kobiecej nie oglądam). Jednak nie da się nie zauważyć, że jakieś tam uprzedmiotowienie to jest aczkolwiek jeśli same zawodniczki nie widzą w tym problemu to myślę, że męska część widowni tym bardziej :)
@ludwikVwazon: Takie samo uprzedmiotowienie jak kobiety patrzą na facetów (w tym siatkarzy), których tyłki wyglądają fajnie nawet w luźnych portkach, a nawet lepiej, zdecydowanie lepiej i je oceniają, bo tak - my też to robimy ( ͡~ ͜ʖ ͡°)