•  

  Akat zastanowiło mnie, jakim dobrym znawcą Rapu i Hip-Hopu jest Tiger. Zobaczcie sami, Tiger słuchał tego ala dysa od Kwinto mniej niż sekundę (1:23) a i tak od razu się zorientował, że to nie jest dys taki jak trzeba i że to nie jest dys ogunie. Moim zdaniem Tiger powinien podpowiedzieć młodszym, mniej doświadczonym raperom jak na przykład Kwinto, jak należy robić dysy żeby były one dysami takimi jak trzeba a nie tylko ala dysami ogunie Bebg. Mógłby Tiger konkretnie powiedzieć, czego zabrakło w tym ala dysie od Kwinto żeby był dysem takim jak trzeba niż tylko ala dysem. Jakby Kwinto wiedział jak robić prawdziwe dysy niż tylko ala dysy to robiłby Tigerowi jeszcze większą reklamę Bebg.
  #bonzo

  pokaż spoiler Wspieram strajk @Moderacja #patomoderacja i na ich prośbę dodaję nieprawidłowy tag #patostreamy

  źródło: youtube.com

Gorące dyskusje ostatnie 12h

 • avatar

  Cześć, trochę czasu minęło od tamtego postu. Jak to było "op will surely deliver"? No więc dowożę.

  Przez te kilka miesięcy trochę się zmieniło(przede wszystkim firma cateringowa ( ͡° ͜ʖ ͡°), oprócz tego była kilkumiesięczna przerwa w zamawianiu pudełek), ale nie zmieniło się jedno. Mianowicie, złodziej zawsze pozostanie złodziejem.

  Po lekkiej przerwie w zamówieniach, dosłownie ~tydzień/dwa temu zrobiłem powrót do zdrowszego jedzenia i zamówiłem dostawy. Wszystko spoko przez pierwsze kilka dni. Niestety gdy tylko nadarzyła się potencjalna okazja, to wstałem rano z wielkim w ustach ch.. niesmakiem, który utrzymał się przez cały dzień. Dzień w którym byłem głodny, bo pudełek na wycieraczce nie odnotowałem xD Razem ze mną pustkę odczuł współlokator, którego pudełka również zostały prostacko mówiąc zajebane.
  Cóż, zagotowałem się niemożebnie, już miałem iść lekko mówiąc posunąć się do rękoczynów w kierunku mojego potencjalnego prześladowcy, ale tak w sumie nie miałem nadal żadnego dowodu. (ah, próbowałem po tamtym wpisie patentu z nitką i puszkami za drzwiami - taka typowa hehe zarzutka XD - ale niestety bait nie został połknięty, zdjęcia wrzucę w komentarzu jak je jeszcze znajdę)
  Więc stanęło na tym że najlepiej będzie to jakoś zarejestrować - jak pomyślałem, tak zrobiłem. Pożyczyłem kamerkę samochodową, podkleiliśmy do wizjera i czekaliśmy. Po pierwszej próbie - rozczarowanie jak przy wynikach totolotka - zarzutka w pudełkach ponownie nie połknięta.
  Natomiast dnia kolejnego (dzisiaj) nastąpił przełom - rano wstałem, ponownie podmieniłem pudełka z wycieraczki na puste z jakimś obciążeniem w postaci śmieci - i CYK. Poranne łowy zakończone sukcesem. Efekty w linku niżej.

  Powiedzcie mi lepiej czy warto bawić się w zgłaszanie tego na policję, czy lepiej od razu przejść się i wyperswadować mu, że najmniejszym jego problemem będą wieczorne wizyty policji gdy tylko puści głośniej muzykę (a zdarza się to często do późnych godzin)?

  Tutaj link do nagrania - mordy jako takiej nie widać więc mam nadzieję, że nie będę niedługo gnił w Sztumie.

  Wołam jeszcze ludzi plusujących i komentujących tamten wpis - wybaczcie jeśli zawołam za dużo, niestety ciężko wyodrębnić osoby, które chciały być wołane.

  I tagi takie same jak wtedy: #catering #dietapudelkowa #mirkokoksy
  pokaż całość

  odpowiedzi (124)

 • odpowiedzi (20)

 • avatar

  Tygodnik NIE idealnie to podsumował, Uszatek klasa xD

  #heheszki #urban #humorobrazkowy

  odpowiedzi (22)