Wpis z mikrobloga

powiedzmy że cholernie lubisz jakąś rzecz która sprawia ci jedyną radość w życiu, zrezygnował byś z niej na rzecz nie bycia samotnym biorąc pod uwagę że to może nie dać nawet połowy wcześniejszej radości? Być jednym z 70% zgorzkniałych niebieskich (którego pewnie różowa w dupe kopnie a czasu już nie odzyskasz) którzy kończą przed telewizorem z piwem i żałując że zrobiło się to a nie tamto? za #!$%@? nie wymienił bym roweru za różowego ( ͡° ʖ̯ ͡°) wolę tutaj #!$%@?ć ale jednak wsiąść na rower i jechać przed siebie. Dziecinne i karzecie mi dorosnąć? trudno #przemyslenia #zwiazki #przegryw #tfwnogf #tinder #badoo
  • 32
zrezygnował byś z niej na rzecz nie bycia samotnym biorąc pod uwagę że to może nie dać nawet połowy wcześniejszej radości?


@mati1990: Nie warto xD
Dlatego jak się sporo jeździ na rowerze to warto poznać dziewczynę co też tak lata.
@luki1771: a widzisz zamiast urlopu w hotelu i dupe płaszczyć nad basenem czy plaży to lepiej wsiąść na rowery i jechać gdzieś na tydzień-dwa. Już nie całkiem hardcor namiot ale spać w tańszych miejscach. Ale nie różowe to w większości księżniczki które nie wejdą do hotelu mniej niż 4 gwiazdkowego.
@RedRightHand: nie chce mi się tłumaczyć przed różową która nie jeździ i nie ma pojęcia że serwis roweru to nie 200-300zł na rok tylko sporo naprawdę sporo więcej, a już nie mówię o dodatkach. Buty wygodne z spd 300-500zł ( ͠° °) już teraz mam #!$%@? za uszami. Słuchać takiego #!$%@? dłużej? i tak by w końcu kazała wybierać z radością wybrał bym rower ( ͡
@mati1990: Jak ktoś ci każe wybierać między sobą, a twoją pasją to mu pokazujesz gdzie są drzwi, bo to nie jest ktoś komu zależy na twoim szczęściu. Inna sprawa, że można mieć na punkcie czegoś obsesję i to już nie jest cacy. Jakiś balans w życiu trzeba zachować. Nie mówię tego w kontekście do ciebie, bo cię nie znam, tylko ogólnie.
@mati1990: No to może własnie w tym problem. Może powinieneś trochę na jakiś kompromis iść, bo tak zakręconej na tym punkcie, to możesz nigdy nie znaleźć. Absolutnie nie masz z tego rezygnować, ale ogranicz sobie to trochę. Jakby ktoś np. regularnie grał na kompie po 10h dziennie, to też takie coś ciężko by było zaakceptować.
@LemurChmur: ale 100-150km trochę czasu pochłania, na mniejsze trasy nie opłaca się wyciągać roweru. ( ͡° ͜ʖ ͡°) właśnie w tym jest cały sens, spokój cisza ty i otwarta droga przed tobą.
@mati1990: No to pozostaje mi życzyć powodzenia w poszukiwaniach. Nie wiem gdzie szukasz, ale możesz się próbować wkręcić bardziej w środowiska takich zapalonych kolarzy żeby szukać różowych od razu w swoim targecie.
@LemurChmur: z jednej strony najlepsze ale z drugiej kilkudniowe wyjazdy, byłem na kilku takich zajebista sprawa ale nie samemu ( ͡° ʖ̯ ͡°). Samemu spoko można iść całkiem na hardcora, spać na przystanku, na sienie w stodole, jeść jakieś gówno byle taniej. Ale z drugiej strony przez prawie ten cały czas się do nikogo nie odezwiesz, #!$%@? idzie dostać.