•  

  #anonimowemirkowyznania
  #szkola #patologiazmiasta #patologiazewsi #edukacja #policja #afera
  Staram się to co mam napisać, napisać od czasu pojawienia się na wykopie tego artykułu https://www.wykop.pl/link/4737591/musiala-kleczec-i-przepraszac-tak-kolezanki-upokorzyly-15-letnia-ize/
  Lecę od wczoraj na ciężkich psychotropach bo to co się działo w 1994 roku pamiętam do dzisiaj w tedy takiego patola z bezsilności dźgnąłem w szyję cyrklem!
  Ale zacznijmy od początku był rok 1993 miałem w tedy 12 lat do nas do klasy został przeniesiony nazwijmy go Seba był z patologicznej dzielnicy, w której była kiedyś szkoła podstawowa która została zlikwidowana. Seba był 3 lata od nas starszy i miał kuratorkę już po tygodniu oblał nam kurtki w szatni gnojówką z cebuli, po czym nie było go w szkole ze 3 dni. Pojawił się z kuratorką która zaczęła się na nas drzeć bo go od początku gnoimy wyzywamy od patoli, meneli, biedaków, gówno burza taka że na zebraniu rodziców straszyła konsekwencjami.
  Rok czasu każdy z nas jakoś przebolał ktoś dostał w... oczywiście on jest temu winien bo Sebusia zaczepiał i prowokował, kradzieże to też nie jego wina podpalenie włosów koleżance sama sobie podpaliła. Kradzież plecaka i nasranie do niego bo koleżanka nie chciała odrabiać za niego lekcji ktoś z klasy to zrobił bo Sebusia się chcemy pozbyć.
  I tak rok mijał aż ojciec jednej dziewczyny nie wytrzymał i wziął dorwał go kiedyś pod szkołą i pogroził na drugi dzień dziewczyna wylądowała na pogotowiu, ktoś jej w.... na przystanku autubusu. Ojciec tej dziewczyny dorwał gnoja po szkole i dał w pysk, dzieciak miał to nagrane na dyktafonie nikogo to nie zdziwiło że miał w tej chwili włączony dyktafon, facet stracił pracę i miał wyrok, musiał się także wyprowadzić z miasta bo go społeczność nienawidziła za to że przy.... patolowi.
  W wieku 13 lat ja wbiłem mu cyrkiel w szyję trafiłem za to do zakładu psychiatrycznego ze zdiagnozowanym rozdwojeniem jaźni na tle nerwowym, dopiero jak zrobiło się gorąco bo psychiatra walnął diagnozę że podłożem mojej choroby są działania Seby. Kuratorium oświaty zajęło się sprawą jak myślicie kogo widzę naj.... żyjącego z waszych pieniędzy pod biedronką tego Sebę. Ja do dzisiaj się muszę użerać z problemami psychicznymi nie jestem w stanie normalnie funkcjonować przez co jestem na rencie nie całe 600zł.
  Dla tego jestem za tym żeby takich patoli wy... ze szkoły i umieszczanie ich z takimi samymi patolami w jednej szkole.

  Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
  Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
  Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: Eugeniusz_Zua
  Dodatek wspierany przez: Wyjazdy dla młodzieży

  •  

   Zaplusuj ten komentarz, aby otrzymywać powiadomienia o odpowiedziach w tym wątku. Kliknij tutaj, jeśli chcesz skopiować listę obserwujących

  •  

   @AnonimoweMirkoWyznania: Bardzo ci współczuję mireczku, wygląda że zgotował wam piekło a system jak zwykle był bezsilny. Mam nadzieję, że życie zacznie ci się układać i powolutku ci się polepszy.

  •  

   @AnonimoweMirkoWyznania: Smutne to, że takie patusy same nic nie osiągną, a do tego ktoś inny przez nich cierpi.
   Ja od czasów gimnazjum byłem dlatego przeciwny gimnazjom, bo wtedy tacy szybciej wychodzą ze szkół, gdzie ktoś chce się uczyć.

   Otóż w teorii szedłem do klasy dla osób szczególnie uzdolnionych- w podstawówce jeszcze się o tym dowiedziałem i cisnąłem angielski i średnią. Był to warunek dostania się. Pierwsze zdziwienie na liście przyjętych- typ z SP, który miał słabe wyniki. Może pomyłka? Niee...

   Otóż jakaś mądra głowa wymyśliła, że lepsi pomogą słabszym i będzie modelowe społeczeństwo. Tylko, że w klasie był jakiś chuligan, który kiblował i inny, wyższej kategorii, który świętował 18. urodziny w gimbazie. Czaicie to? Do tego kilku patusów, którzy wprowadzali bałagan, dezorganizowali lekcje i męczyli słabszych...

   Nauczyciele średnio radzili sobie z opanowaniem tłumu, więc jeśli ktoś chciał się czegoś nauczyć, to nie mógł specjalnie, bo Seba hehe musiał przeszkadzać, albo komuś robić na złość.

   +: buggeer, nightfly +1 inny
  •  
   buggeer

   0

   Dlatego niezbędne jest wprowadzenie eugeniki. Społeczeństwo jest zbyt słabe, by radzić sobie z patologicznymi jednostkami skutecznie, należy więc systematycznie zmniejszać ich liczebność poprzez wprowadzenie sterylizacji jako kary za określone przestępstwa.

  •  

   @AnonimoweMirkoWyznania: Przejebana sprawa. Ja chodziłem do wiejskiego gimnazjum w miejscowości zabitej dziurami, bo to była jedyna opcja i co roku wrzucali nam jakiegoś patusa-spadochrona, który kompletnie niszczył lekcje. Z racji tego, że nauczyciele musieli zajmować się tą patologią to większość lekcji wyglądała tak, jakby ich w ogóle nie było. Mój wkład w naukę był minimalny, a i tak zawsze byłem w top3 klasy.

   Z gimnazjum pozostały mimo wszystko sympatyczne wspomnienia, bo potrafiłem się w tej mieszance głupoty odnaleźć. Wtedy mi się to podobało (chyba też miałem w sobie coś z patusa, bo lubiłem gdy były dymy ( ͡° ͜ʖ ͡°)), ale dopiero po latach uświadamiam sobie jaką krzywdę wyrządzali nam przedstawiciele nizin społecznych, gdzie jedynym zmartwieniem było gdzie kupić w weekend harnasia i jak wkurwić facetkę z pszyry. Do siebie mam żal, że nikt mnie wtedy nie ogarnął abym zaczął się uczyć na własną rękę.