Wpis z mikrobloga

Gladiator, Gra o Tron i dziesiątki innych filmów. Ksar Ajt Bin Haddu (w którym nadal mieszka kilka rodzin) był scenerią wielu topowych hitów. Jakbyście byli w okolicy (30km od Warzazat) to polecam o poranku. Jak zawsze dla zainteresowanych więcej informacji i zdjęć tutaj.

#maroko #estetyczneobrazki #tworczoscwlasna #film #filmy #podrozujzwykopem #podroze
Pobierz dkornas - Gladiator, Gra o Tron i dziesiątki innych filmów. Ksar Ajt Bin Haddu (w któ...
źródło: comment_d8IzofNeauvBOL7xz5NXvNMHmDX3Zptc.jpg
  • 10
@dkornas: w jakich miejscach warto zakupić rękodzieło? Czasem bywa tak że zakup się odkłada licząc że i tak będzie w następnym mieście, a tu zonk ni ma. Jest coś co w szczególności warto zakupić?
Chodziło nam też o to, że wiele osób ochoczo daje takim dzieciakom kasę za takie "pomaganie" w przejściu przez rzekę, bo "chcą pomóc". Nawet jeśli dobrze pamiętam to taką parę spotkaliśmy. Jeśli pomagać materialnie to albo systemowo albo właśnie poprzez zakup czegoś konkretnego, a nie za małe oszustwa. Sporo się napatrzyłem na takie zachowania w ostatnich kilku podróżach, a że trochę ludzi nas czyta to staram się pisać i pisać. Odkąd takie
@ShadowShama: od północy masz kolejno: haszysz i kif, później skóry i metaloplastyka w Fezie, na południe poniżej Marakeszu to dywany od Berberów i ichniejsze "bluzy" - Jilaby, gdzieś pomiędzy jest też naturalne mydło do sauny, olej Arganowy i przetwory z niego, ryby i owoce morza w Esaueirze, a u tak pewnie coś pominąłem...
@ShadowShama jeśli chcesz kupić jakieś dekoracyjne naczynia typu tajiny, talerze itp to polecam Rabat, dokładnie Louja. Byłam dzisiaj pooglądać, jutro się wybieram kupić, bo dziś nie miałam już tyle czasu, by się zdecydować.