Wpis z mikrobloga

#caraudio Witam. Samochód to polo 9n, dziewczyna kupiła nowe radio w markecie, wymontowalem stare radio jakieś Sony, natomiast różni się wtyczka, na zdjęciu większa wtyczka jest od starego radia. Z tego co pobieżnie sprawdzałem(nie jestem pewien) nie ma w instalacji jakiegoś przejścia z ISO na taką wtyczkę. Można gdzieś dostać taką przejściówkę z większej kostki na mniejszą?
N1kolay - #caraudio Witam. Samochód to polo 9n, dziewczyna kupiła nowe radio w markec...

źródło: comment_rjRxNhSqmkXPyyx2T9v23Lz0VDhqbJyp.jpg

Pobierz
  • 4
@N1kolay: ta wtyczka to też ISO. Powinni dać przejściówkę. To jest coś w stylu iso-iso. Z jednej kostki w radiu na dwie w aucie. Więc jest kolejność radio-jedna kostka-dwie kostki iso(w jednej z nich kabel żółty czerwony niebieski na pewno). Miałem kiedyś takiego mercedesa i ktoś wyciągnął radio i była jakaś dziwna wtyczka. Wystarczyło wyciągnąć to co było dalej za nią i pojawiły się dwie ładne kosteczki jak trzeba.
@N1kolay: a gdzie dostać to na allegro tylko uważaj bo jak miałem radio Alpine to miała tak samo wyprowadzenia ale były grubsze piny w radiu więc od kenwooda czy sony nie podeszła. A podróbkę musiałem mocno wcisnąć.