Gorące dyskusje ostatnie 12h

Poważnie się zastanawiam, skoro tak wyjecie na Polskę i rządy PiS to dlaczego po prostu nie wyjedziecie? Przecież jest wolność podróży to pojedźcie do ateistycznych czech albo Szwecji a nie próbujecie wymusić nam Katolikom wasze chore zasady, dajcie nam żyć w spokoju po swojemu. Czy to takie trudne?
    #zalesie #bekazlewactwa #4konserwy #polityka

odpowiedzi (78)

• odpowiedzi (39)

Rozstałem się z żoną w maju 2018. Do końca stycznia 2019 ze względów finansowych byłem zmuszony zamieszkać u rodziców.

Dzisiaj mijają 3tygodnie odkąd mieszkam sam. (lvl 28)

Wnioski

Plusy:

-nikt nie pierdoli za uchem że brudno /nie posprzątane - wracam po pracy i ogarniam mieszkanie codziennie na bieżąco

- nie słucham stękania że znowu pijesz piwo / whisky itp. Chcę to pije nie chce to nie pije

-CISZA I SPOKOJ. Tego się nie da kupić za żadne pieniądze.

-zmienilem pracę na lepszą - zawsze różowy mnie blokował bo się bała że poznam inna różowa i będę ja / je bajerowal xd

- myślałem że pranie / sprzątanie / prasowanie to takie straszne bo tak zawsze mówiła że to ciężkie w huj. Pralkę nastawiam,jadę robię zakupy , wracam wyjmuje / rozwieszam. 10 min roboty w między czasie pije piwko xD

-3tygodnie mieszkania w samotności i już 3 różowe zaliczone. Tinder oraz jedna stara znajoma . Jedna poprasowala mi 3 kartony ubrań z przeprowadzki xd

- kumple przychodzą kiedy chcą

Minusy:

-kurwa sam nie wiem xD jak narazie nie widzę xD

Co ja kurwa widziałem w związku xD NIE WIEM

pozdrawiam samotnych mireczkow

#zwiazki #przemyslenia
    pokaż całość

odpowiedzi (48)