•  

Mireczki, znalazłem na Fejsie taką grupę o szczytnej nazwie "Globalna świadomość" postanowiłem dołączyć do nich i poczytać o tematach, które miałem nadzieję tam znaleźć wiecie, jakies naukowe teorie, ciekawe domysły, czy opinie ogarniętych ludzi.
    Co znalazłem?
    90% postów na temat płaskiej ziemi, kurwa nie spotkałem jeszcze płaskoziemców, myślałem że to jacyś farmerzy z Konektiket w USA wierzą w takie dyrdymały. Nawet nie zdawałem sobie sprawy, że płaskoziemców jest tylu.
    Czym motywowane jest płaskoziemstwo, ano tym że jak poświecisz laserem to kreska jest prosta, albo tym że statki jak płyną to nie zachodzą za wodę.
    Serio wydawało mi się, że mam dość otwarty umysł, wytrzymałem na tej grupie 3 dni, trochę ich potrollowałem zdjęciami z żółwiem niosącym na grzbiecie płaską ziemię i wyjebało mi żenadometr.

Aha dlaczego przed nami ukrywany jest fakt, że ziemia jest płaska. A no dlatego, że jakbyśmy się o tym dowiedzieli to by nam łeb rozjebało i podwarzalibyśmy wszystko inne i to zakłóciło by porządek świata a tego REPTALIANIE nie chcą.

Tak jakby fakt, że ziemia jest kulą pędzącą w kosmosie niewystarczająco był rozwalający łeb. Ale to jest FAKT.

Tak chciałem się wyżalić. #zalesie #ciekawostki #plaskaziemia #nauka #pseudonauka #rakcontent

+: Vertex5, drWind +18 innych