Wpis z mikrobloga

Mireczki,
Dostałem zaproszenie na rozmowę na kontrolera jakości. Zarobki w ogłoszeniu 6-8k brut. Za miesiąc kończę inż. I chcialem juz cos bardziej ogarniętego mieć niż staże i praktyki ( tu mam duże doświadczenie, więc CV mocne).
1) Jak bardzo się sugerujecie opiniami na goworku? Z jednej strony niby powinno ostrzegać, a z drugiej strony pełno sfrustrowanych fizoli, którym ciagle źle itp. Firma ma 2/6 gwiazdek xd
2) Widełki podane, ale pewnie bedą chcieli przyjanuszyć i dać 2500 na łapę xD mam do nich 40km w jedną stronę, co przekłada się na 2h dojazdow i 600zł w plecy za samo paliwo. Kalkulowałem, że w miarę kasa za moje doświadczenie i to, ze jednak jestem swiezo po studiach to 3500. Doliczajac czas na dojazdy i paliwo, zeby to sie oplacalo to musialbym zawolac 5k.
Myślicie, ze jest szansa na cos takiego czy nawet nie próbować, bo i tak nie dadza?
Jakich argumentów uzyc, troche juz mam, ale zawsze chetnie wyslucham konstruktywnej krytyki i rad.

#praca #pracbaza #rozmowakwalifikacyjna #kiciochpyta
  • 7
@mscycling: Gowork informuje Cie z kim bedziesz musiał pracować na produkcji lub który kierownik zaczał wymagać od ludzi :D. Czasami trafiają się perełki na goworku z których dowiesz się rożnych rzeczy, Jeśli podali widełki finansowej to i tak duzy plus ze strony firmy za transaparentnosć. Jesli dostalbyś 6k brutto jako pierwsza praca na kontroli jakości to gratuluje:) Ja bym brał.
. Zarobki w ogłoszeniu 6-8k brut.


@mscycling: A mogą Ci zaproponować 4-5k brutto "Bo jesteś świeżo po studiach a dwa i tak musisz sam im podać kwotę ile chcą. I zawsze może trafić się ktoś kto powie ze chce 4k brutto bo jak zwykle nie doczytał ogłoszenia

Myślicie, ze jest szansa na cos takiego czy nawet nie próbować, bo i tak nie dadza?


Nie stracisz nic prócz 3h na dojazd i
  • 0
@bi-tek
1) wykształcenie wyższe techniczne - jest
2) doświadczenie w jakości - w 2 firmach, w jednej typowo w tym dziale
3) mile widziany AutoCad i Solid Edge- autocad jest
4) umiejętność czytania rys. Tech - no wiadomka
5) spostrzegawczość xDDD - jasna sprawa
6) umiejętność szybkiej i zdecydowanej reakcji - tak

Więc sam widzisz, że to nie jest jakieś wyśrubowane wymaganie.