Wpis z mikrobloga

@soxn: jeżeli chodzi ci o "jakiekolwiek" to w Casto dostaniesz bez problemu nauszniki, stopery i kilka rodzajów okularów, ale jeśli muszą być specjalistyczne pod strzelanie to pewnie trzeba szukać sklepów branżowych
@soxn zależy jak duże masz okulary, ale wynalazek znany jako "okulary stti" może być sensownym rozwiązaniem na początek. Na przyszłość można pomyśleć o dedykowanych okularach ochronnych z wkładkami korekcyjnymi.
okulary stti


@Pieron: tak, o takie coś chodzi -- szukam po sklepach w krakowie i na żadnej stronie sklepu stacjonarnego nie mogę znaleźć :/

to na poczatek, jutro mam pierwsze szkolenie na strzelnicy i potrzebuję na szybciocha
@soxn: A kto wymaga od Ciebie okularów ochronnych, skoro masz okulary korekcyjne?? Sam strzeam w okularach i to jets dla mnie nowość. Jeśli masz w miarę normalnej wielkości szkła poliwęglanowe (plastiki) to IMO okulary ochronnę są zbęde. Albo soczewki i okulary z casto za ~14 zł.
@gregor40: Idę jutro pierwszy raz i nie wiem co z czym się je. Dostałem wzmiankę w e-mail'u, że okulary są potrzebne, ale nie ma nic o osobach co już noszą okulary ( ͡° ͜ʖ ͡°)