Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Nie mam konta na #tinder i #badoo ale chcialbym zalozyc. Stare poradniki z internetu sa z przed lat Wiec prosze mi napiszcie jak w 2019 roku krok po kroku wyglada proces rejestracji ? Trzeba podawac numer telefonu (tego chce uniknac)?
Czy wystarczy podac swojego fb i to wszystko ?

#podrywajzwykopem #przegryw #rozowepaski

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: Eugeniusz_Zua
Dodatek wspierany przez: Wyjazdy studenckie - bogata oferta przez cały rok
  • 8
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@AnonimoweMirkoWyznania: na tinderze możesz przez fb lub numer telefonu. Chociaż ja wole podawać numer tel niż fb.

Na badoo nie musisz nic podawać jedynie do weryfikacji robisz sobie zdjęcie w danej pozie i im wysyłasz. Możesz też podać numer telefonu do weryfikacji, oni puszcza ci strzałkę i wpisujesz ostatnie cyfry numeru który dzwonił do ciebie.
@AnonimoweMirkoWyznania: na tinderze możesz przez fb lub numer telefonu. Chociaż ja wole podawać numer tel niż fb.


Na badoo nie musisz nic podawać jedynie do weryfikacji robisz sobie zdjęcie w danej pozie i im wysyłasz. Możesz też podać numer telefonu do weryfikacji, oni puszcza ci strzałkę i wpisujesz ostatnie cyfry numeru który dzwonił do ciebie.

@iRickGrimes: to sprawdza człowiek czy komputer? Mi to zawsze głupie się wydawało