Wpis z mikrobloga

Mirko pomóż proszę!
Muszę wymienić owijkę, wybrałem SUPACAZ Super Sticky Kush. Teraz najtrudniejsze, kolor ( ͠° ͟ل͜ ͡°)
Byłem zdecydowany na czarną, ale pomyślałem, że może ładniej będzie prezentować się z dwukolorową czarno białą (czarny na górnym chwycie, biały na rogach żeby biała owijka ładnie się zlewała z białym elementem ramy)? A może coś z błękitnymi/białymi akcentami (boję się, że kropki/gwizdki za mocno będą rzucały się w oczy)?
Pomóżcie, bo nigdy tego nie zamówię (,)
#rower #szosa
Bramborr - Mirko pomóż proszę!
Muszę wymienić owijkę, wybrałem SUPACAZ Super Sticky ...

źródło: comment_Ep4zZ8lqurPYxLsXIrjBsWhcDbuFaimh.jpg

Pobierz
  • 25
@Bramborr: Jak szosa nie wygląda najlepiej z całą czarną owijką, to osoba odpowiedzialna za jej malowanie powinna zostać wywalona na swój głupi ryj.
Siodło, cały kokpit i opony tylko czarne, jeśli nie chcesz oznajmiać innym, że lubisz pedałować nie tylko na rowerze...

Wyjątkami są klasyki i oczywiście modele damskie.
@Ufolog: O matko, to już podchodzi pod kolarsko-wizerunkowy fanatyzm, ale z peletonu mnie za to nie wyjebią...chyba?
@NuclearCycling: Zacząłem rysować w paincie jak dwukolorowa będzie się prezentować i średnio na jeża to wygląda, pizga po oczach kolorowy baran, chyba pozostanę przy czarnej ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@Ufolog: Rozrysowałem wszystkie możliwe kolory i zostaję przy czarnej. Trochę mnie fantazja poniosła ;)
Widzę, sam parsknąłem jak to zobaczyłem. Dymiony bidon tylko do przezroczystych cieczy :)
@motoinzyniere: ja nie wiem co to za bezsensowne zasady. Wygląda na to że coraz wiecej amatorów próbuje tworzyć jakieś swoje zasady.

Jedyna oficjalna i prawilna wersja brzmi tak

1)Handlebar tape is required to be cork as well as WHITE IN COLOUR. Bar tape shall be kept in pristine white condition. This state shall be achieved either through daily cleansing or through frequent replacement. These jobs must NEVER be performed by the