Wpis z mikrobloga

#gdansk u nas jak zwykle śniegu jak na lekarstwo, podobno w Polsce sypie śniegiem i nawet mróz się rozgościł a w Gdańsku zawsze inaczej, co najwyżej tylko pizga złem
normalnie nie ma jak z dzieciakiem ulepić bałwana że o wypadzie na sanki nie wspomnę
normalnie zazdroszczę takim mieszkańcom Suwałk, bo nie muszą pokazywać zimy dzieciom na fotkach
  • 16
@sailor_73: to ja bym uszczegółowił tę listę życzeń

żeby był śnieg ale poza ulicami i chodnikami - na pierwszych to 2 x razy dluzszy powrót na chatęz roboty na drugich to nogi można połamać

zeby nie bylo za zimno czyli tak -1/ -2 max

zeby służby zawsze dawały rade i nie kosztowało to kilkanscie mln

the end
u nas jak zwykle śniegu jak na lekarstwo, podobno w Polsce sypie śniegiem i nawet mróz się rozgościł a w Gdańsku zawsze inaczej, co najwyżej tylko pizga złem

normalnie nie ma jak z dzieciakiem ulepić bałwana że o wypadzie na sanki nie wspomnę

normalnie zazdroszczę takim mieszkańcom Suwałk, bo nie muszą pokazywać zimy dzieciom na fotkach


@sailor_73: Różnie bywa. Pamiętam 3-5 lat temu. Wyjeżdżamy w góry do Szczyrku (ferie zimowe). W
@sailor_73: no to moze w sobote zamiast do lidla do lidla, wsiadziesz z gowniakiem w TLke i pojedziesz do Suwałk, biorac pod uwagę fakt ja władze miasta targują z opadami śniegu, wiecej pożytku jest gdy ten śnieg omija Gdańskie chodniki i drogi
ponieważ w Gdańsku mamy klimat morski, a nie kontynentalny. Klimat morski #!$%@? mała roczna amplituda temperatur, a więc lata mamy chłodniejsze niż reszta Polski, a zimę łagodniejszą, niestety :)


@ChoCherry: hmm :)
daj coś więcej kapitanie oczywisty ( ͡° ͜ʖ ͡°)