Wpis z mikrobloga

Orientuje się ktoś, czy w linkowanym pakiecie są golasy czy wydania GOTY Asylum i City? Co do Origins też nie jestem pewny, czy jest tu DLC Knightfall, w necie znajduję sprzeczne informacje co do tego wszystkiego. Osobnych wersji GOTY Asylum i City w Sklepie nie ma, Origins wiem że nigdy takowej nie dostało, ale jest osobny bundle golas + Knightfall właśnie. Zawiłe to, ale może akurat ktoś kupował i wie, niezła promocja jest w końcu xD

https://store.playstation.com/pl-pl/product/EP1018-NPEJ00236_00-B000000000000728

#ps3 #batman #gry i #ps4

  • 8
@BigBadBat: Mimo że Batman: Arkham Collection zmierza także na PlayStation 3 i Xboksa 360, to nabywcy tych edycji nie dostaną żadnych dodatków, z wyjątkiem Knightfall, czyli zestawu map i skórek do „jedynki”, dostępnego na wyłączność konsoli Sony.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@janushek: Też to znalazłem, ale z kolei w jakimś wątku na gametrade pisali, że jednak dostali resztę dodatków xD Nie wiem, może jakąś inną wersję mieli na myśli. Swoją drogą, jeżeli byłaby to prawda to wychodziłoby, że cyfrowo GOTY w ogóle nie istnieją na PS3.