•  

Setki wykopków kopią znalezisko, bo w opisie zielonka napisała ''gorąco na ulicach Przemyśla'' znalezisko
    W znalezisku jednak nie ma ani o Przemyślu ani o jakichkolwiek ulicach.
    Za coś takiego powinien ban chyba lecieć, bo urywek ewidentnie nieprawdziwy i dodany do przyciagania plusujących za opis.
    Na dodatek tekst jest ukradziony z innej strony i pochodzi z 2017.
    No i zielonka dała opis, który włacza ''patriotzym'' u gimbopatriotów i mamy główną.

Na dodanym screenie ktoś wyjaśnia sens powtarzania tego tekstu (wywołanie konfliktu). Zielonka zresztą dodała to w takim samym celu sądząc po fałszywym opisie.

W ogóle współczuję ludziom, którzy regularnie wykopują treści z jakichś gównostornek ( ta tutaj nosi nazwę ''Polak patriota'') z fejkami i ukradzionymi tekstami.

Takich stronek powstało już wiele ( w ostatnich miesiacach chyba mamy dotychczasowe apogeum) i wszystkie zbierają najbardziej nośne tematy z kilku lat, podrasowują je jeszcze i wrzucają jako aktualne. Nie wiem czy nie powinno być bana na domenę za takiego?
    Jeżeli ktoś to cały czas kopie to wybaczcie, ale jest ....

#ukraina #neuropa #4konserwy #fakenews

źródło: fakkeeeedsdd.jpg

•  

@szurszur No i ta zacna domena... Śmierdzi ruską propagandą.

•  

w ostatnich miesiacach chyba mamy dotychczasowe apogeum

@szurszur: No wiesz. Zbliżają się wybory na Ukrainie. Pogorszenie się stosunków z Polakami będzie na Ukrainie odbierane jako porażka aktualnego rządu i prezydenta ( ͡° ͜ʖ ͡°)

•  

@Aryo: Przez kogo? Ukraińców?
      Czy oni w ogóle się interesują stosunkami z Polakami?

•  

@xniorvox: Przez proruską propagądne. Aczkolwiek te stronki nie poprzestają na tematyce ukraińskiej. Chodzi o wzniecanie emocji na rózne tematy. Tak hodowane pelikany z czasem dają się sterować w wyborach i są chętni do protestów, a nawet aktów terrorystycznych przeciwko interesom Polski.

•  

@xniorvox:

Przez kogo? Ukraińców? Czy oni w ogóle się interesują stosunkami z Polakami?

Ukraińcy raczej unikają kwestii stosunków lub temat jest krótko w mediach. Najwięcej nagłaśniają Rosjanie jako przykład tego, że Ukraina poszła złą drogą, nikt jej nie lubi i najlepiej jest być przy Rosji. Czasem też to zawsze dobry pretekst do atakowania rządu, chociaż im niczego nie trzeba, bo każdą wiadomość można obrócić w porażkę rządu/UE/Poroszenki/USA/UK/wstaw cokolwiek.

•  

Ukraińcy raczej unikają kwestii stosunków lub temat jest krótko w mediach.

@Aryo: A jednak skądś biorą się opinie, bo przodujemy jako kraj i naród w rankingach sympatii i zaufania Ukraińców, a Rosja wręcz przeciwnie.

•  

@m__b skoro bierzecie się za ogarnianie tego bajzlu to może przy okazji wprowadzicie jakiś system banów na domenę?

•  

@szurszur: Tu się pierwszy raz z Tobą zgodzę, jakiś pierwszy sensowny wpis. Poza tym, w Przemyślu jest paradoksalnie bardzo mało pracowników ukraińskich. Wybrali duże miasta. W sklepach, restauracjch itd. można usłyszeć tylko polską obsługę

•  

A jednak skądś biorą się opinie, bo przodujemy jako kraj i naród w rankingach sympatii i zaufania Ukraińców, a Rosja wręcz przeciwnie.

@xniorvox: Opinia nie jest równa powielaniu negatywnych wiadomości, odczłowieczanie czy podkręcanie emocjonalne tychże zdarzeń do rangi konfliktu międzynarodowego, a tak właśnie robią Rosjanie oraz portale "patriotyczne". Pracowałem kiedyś z typem, które aż nosiło od złości na Ukraińców. Mnie uważał, za "nie Ukraińca", bo byłem "w porządku, normalny". On uwielbiał czytać wiadomości na wolna-polska.pl

pokaż spoiler ciekawe co tam u niego. Już 2 lata minęły jak tam nie pracuję. Może przerzucił się na kresy.pl? ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Wiadomości o zdarzeniach np. ataku na Ukraińców w Polsce (było kilka) to pamiętam, że były w wiadomościach, ale albo je trywializowano jako nic nie znaczące incydenty lokalnej patologi albo tłumaczono to rosnącym niezadowoleniem dużą falą imigrantów do Polski, ale z podjudzaniem ze strony rosyjskich trolli. Rozdmuchiwanie takich zdarzeń i dodawanie emocjonalnych nagłówków jest ogólnie postrzegane jako działanie na korzyść rosyjskiej propagandy. Nie twierdzę, że 100% takich zdarzeń jest promowana w mediach przez Rosjan, ale tak to widzą Ukraińcy.

•  

Pracowałem kiedyś z typem, które aż nosiło od złości na Ukraińców. Mnie uważał, za "nie Ukraińca", bo byłem "w porządku, normalny".

@Aryo: Czegoś nie rozumiem. Jesteś Ukraińcem? Czemu w takim razie piszesz o Ukraińcach w osobie trzeciej?

•  

@xniorvox: Przyzwyczajenie. Pisząc wiadomości na wykopie np. o reformach i opiniach byłoby dziwne jakbym pisał jako "my" albo "my Ukraińcy". ( ͡° ͜ʖ ͡°)

•  

@Aryo: A, to dobrze wiedzieć - nie dziwi w takim razie Twoje zorientowanie w ukraińskich sprawach, będę pamiętać żeby Cię wołać i pytać w razie czego :)
      Po polszczyźnie nijak bym nie poznał, piszesz jak elokwentny Polak. Jeśli to Twój drugi język, to dosyć imponujące.

•  

Jeżeli ktoś to cały czas kopie to wybaczcie, ale jest ....

@szurszur: Powinny lecieć bany również dla wykopujących, choćby i na 20 minut z komunikatem o ogarnięcie się.