Wpis z mikrobloga

Witam Mirasy. Mam do sprzedania Bmw e39 po swapie na 2.8 na podwojnym vanosie, w gazie. Rzekł bym, że nie kompletnym swapie gdyż nie mam kontroli trakcji i klimy. Ostatnio mam problem z absem i wcześniejszą odcinka. Sprawa wygląda tak, że bym go trzymał dalej ale nie mam czasu i pieniędzy żeby go doprowadzić do użytku. Pojawiło się dziecko wiec moje fanaberie idą na bok, a potrzebuję coś typowo miejskiego i tatusiowego, dlatego też zamiana jak najbardziej mnie interesuje. Co mogę dodać to, że strasznie mało samochód był eksploatowany gdyż zrobiłem nim do wymiany która była w grudniu 7 tys. Do pracy mam tak blisko, że nawet mi się nie zdarzyl nagrzac. Olej to 5 w 40 elfa. Pali elegancko, równo pracuje, nie bierze oleju. OC druga rata do marca. Badania do lipca 2019. Opony zima, lato 17' Ac schnitzer. Może trafi się jakiś pasjonata? Na każde pytania które będę potrafił odpowiedzieć, odpowiem.
#sprzedamauto #bmw #auto #kupie #motoryzacja
P.....y - Witam Mirasy. Mam do sprzedania Bmw e39 po swapie na 2.8 na podwojnym vanos...

źródło: comment_MD9e1TjLBsMvGvvW9VTW5WMPwZYCFoNj.jpg

Pobierz
  • 13
@JaTobieTyMi: powiem tak przekładal mi to kumpel. Tak nie działa całkiem dlatego, że brakowało jakiś tam części. Ogolnie to swap był z z e46. A ja miałem wcześniej 2.0 przedliftowa. I jakieś tam komplikacje były, już nie pamiętam nawet a ja sam laikiem jestem w tym temacie. A po swapie już z 3 lata uzytkuje. A co do klimy to samo, nie była aż tak mi potrzebna a chcialem się innymi
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@xionze: Ale samochód nie jest warty tyle ile jego poszczególne części. Jakby to był sprawny w pełni polift to co innego. No ale może się ktoś znajdzie