Wpis z mikrobloga

Siemanko
Korzystam z Google Chrome na Windowsie i pojawił się dzisiaj taki problem, ze jak mam jakiś odtwarzacz wideo, nie ma znaczenia czy to yt, ipla, netflix - w żadnym nie działa tryb pełnego ekranu. To znaczy przestał działać sam z siebie, przycisk odpowiadający za włączenie pełnego ekranu nie reaguje, dwuklik na obraz tak samo. Przeinstalowałem przeglądarkę - nie pomogło, zainstalowałem najnowsze sterowniki karty graficznej - nie pomogło. Dodam tez, ze otwieranie nowych kart przez naciśnięcie rolką myszki na odnośnik tez przestało działać. To samo jest w przypadku kliknięcia w źródło obrazka wrzuconego na mirko. Jakiś pomysł jak to naprawić?
#informatyka #komputery #windows #googlechrome
  • 7
@hoppek a na innych przegladarkach tez nie dziala?
Raczej łatwiejsze by było przeniesienie sie na inną anizeli proba szukania bledu i naprawy go

Mozna tez poczekac az wyjdzie łatka do chroma i przez ten czas siedziec na mozilli
@hoppek: sprawdź na innej przegladarke (IE, Edge) jak tam działa być na Chromie możesz mieć jakiś dodatek co blokuje, albo jak używasz jakiegoś adblocka lub podobnego, to któryś z filtrów może blokować włącznie pełnego ekranu. Ja tak kiedyś miałem