Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@mistrz_tekkena: gowno w dupie przejeli. Mi (mam nadzieje) nikt nic nie przejal, wrzucilem profilaktycznie. Co mam zrobic innego? haslo zmienilem, ale numeru tel biaukowi nie dam.
@Niewiemja bo sprawdźcie te konta, ja #!$%@? większość się bardzo mało udziela i nagle w środku tygodnia o 1 w nocy kręcą aferę. Albo laska, która zrobiła parę wpisów o gotowaniu używa teraz samych przekleństw. Myślcie #!$%@?.

@Upadek przejęli bo wypłynęła już dawno inna baza userow z innego serwisu i na podstawie tych mejli #!$%@? ja się na konta.
@Upadek
@Niewiemja nie wiem dokładnie z których wycieków, ale stawiam dychę, że to baza, która lata po torze i zawiera zbiór wielu wycieków z kilkunastu serwisów. Tam są adresy e-mail i zahashowane hasła. Jak masz hasło z #!$%@? to masz problem.

To jest praktyka, która na czanach już trwa od lat. Tak samo było z wbijaniem się na Gmaila.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@mistrz_tekkena: o wycieku z moreli bylo na niebezpieczniku. w takim razie ludzie ktorzy maja wzglednie sensowne hasla i konta zakladane na mejle tylko do wykopu raczej sa bezpieczni. Uff.