Wpis z mikrobloga

@elpredatoro: tam czegoś takiego niema jak prestiż... odnośnie apple. Mam 3 znajomych co siedzą w stanach z czego jeden jest od 14 roku życia.
- dla nich apple to jak dla nas xiaomi - cena okej itp
- zresztą czego mają używać jak w tych szkołach podstawowych, liceach itp. Na wszystkich zajęciach korzystają z tabletów od apple i komputerów.
No to takie samo kupują do domu. Tam koleś który jest ekspedientem
@#!$%@?: Zacznijmy od tego, że typ ze zdjęcia to nie DJ a LJ (po naszemu - świetlik), po drugie, większość oprogramowania sterującego światłem niestety nie działa pod OSX więc... nie jego wina. Po trzecie, windows to taka zaraza, że nawet jeśli zaktualizujesz go przed sztuką, wyłączysz aktualizacje automatyczne a nawet odłączysz mu sieć to i tak się okaże, że jedna paczka aktualizacji już jest ściągnięta i MUSI być zainstalowana dokładnie godzinę i
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@grzylen: mają niższy współczynnik "a teraz nie odpale i co pan nam zrobi" z resztą jak pracowałem w showbiznesie (xd jako tragarz) to gość aka jednoosobowa armia mimo że miał puszkę sterowaną z tableta. miał na pace laptopa i zwykłą cyfrową konsoletę, mimo nagłaśniania ballad do WZetki w jakimś małym lokalu. Więc tutaj mamy klasyczny przypadek braku planu b @angela09:
okaże, że jedna paczka aktualizacji już jest ściągnięta i MUSI być zainstalowana dokładnie godzinę i 12 minut po ostatniej aktualizacji a sam komputer potrzebuje restartu.


@dzikiburek: nie wiem skąd u Was takie problemy. Naprawiam komputery (przed wszystkimi software) od ponad 10 lat i nigdy nie przytrafiły mi się te mityczne samoczynne restarty.... Owszem winda czasem prosi o restart po aktualizacji ale naciska się, "odłóż" na np. 4 godzin i nic się
A tak poważnie to oni wybierają macka tylko dla obudowy z jabłkiem a konkretnie "prestiżu" ...


@grzylen:
daj mi logica na windowsa, to kupię coś z tym systemem.

Apple wybiera się dla tych kilku aplikacji, których na windowsa nie uświadczysz/ew. w okrojonej, mniej wspieranej wersji ;)