•  

Zupełnie nie wiem, skąd wzięło się przekonanie, że Polki to najpiękniejsze kobiety na świecie. Mam nadzieję, że żadna dziewczyna nie obrazi się na mnie za szczerość, ale Polki nie są ani ładne, ani nie stanowią dobrego materiału na dziewczynę. Zdaję sobie sprawę, że mówię ogólnikowo i moja opinia nie dotyczy niektórych kobiet. Ja tylko podsumowuje swoje wrażenia. Stwierdzając, że wcale nie są najpiękniejsze, nie uważam, że nie mogłyby być. Wyjaśnię więc, o co mi chodzi.

Niedawno wróciłem z Wielkiej Brytanii, gdzie spędziłem 5 lat. Poznałem różne dziewczyny. Azjatki, Afroamerykanki, Angielki, Hiszpanki, Francuzki... Powiem tak: na ich tle Polki wypadają bardzo blado.

Kiedy idę ulicą w Polsce i mijam polskie dziewczyny, prawie zawsze mam wrażenie, że spotkała je życiowa trauma. Co widzę? Przygarbione plecy, spuszczone oczy, uśmiechu oczywiście brak. Nawet choćbym chciał, nie za bardzo jest jak nawiązać kontakt. Zwyczajnie się boję, że dziewczyna coś mi odburknie albo powie, żebym się odczepił. Co prawda nigdy się tak nie zdarzyło, ale nawet jeśli panna nie „zabije” mnie wzrokiem, nie za bardzo wie, co odpowiedzieć. Polskie dziewczyny nie potrafią flirtować czy chociaż uśmiechnąć się zachęcająco. Często można też spotkać się z zamkniętą postawą. Panna siedzi sobie w metrze i czeka na pociąg, ale nawet nie podniesie oczu, taka jest zapatrzona w swojego smartfona.

Zupełnie inaczej zachowują się dziewczyny z innych krajów i to nie tylko Angielki. Chodzą wyprostowane, mają błysk w oku, uśmiech na twarzy i chętnie podejmują konwersację. Przy nich nie mam żadnego oporu, aby zagadać. Nieraz same zaczynały rozmowę, a ja byłem nimi oczarowany. Polka przy nich to niedostępna księżniczka z zadartym nosem.

Polkom brak polotu, a poza tym są zaniedbane. Bardzo często widzę przetłuszczone włosy, źle dobrany podkład, brzydkie stopy i zbyt ciasne ciuchy. Całość woła o pomstę do nieba. Nie dziwię się, że niektóre z nich są samotne. Jeżeli panna ma wymagania z kosmosu, a sama z siebie nic nie potrafi dać, to będzie singielką do końca życia.

Ogólnie Polki nie są ładne. Gdyby nie henna i farba do włosów, wyglądałyby nijako i przeciętnie. Cechą charakterystyczną są małe oczy, bezbarwna oprawa oczu, zbyt szerokie biodra i mysi kolor włosów. Po prostu tragedia....

#przegryw #polska #testoviron #swiat #rozowepaski

•  

@Awhukmatkajon: z tym smutkiem i przygnębieniem według mnie trafiłeś w dziesiątkę. Jak chodzę po ulicach uśmiechnięta to po reakcjach ludzi wnioskuję, że mają mnie za wariatkę bądź wydaje im się, że się z nich nabijam. Jestem smutna, to raptem spojrzenia wydają się bardziej neutralne ( ͡° ʖ̯ ͡°) A to świadczy o tym do czego ludzie przywykli.
      W sumie to i tak mam to gdzieś, bo nie będę smutna i szara tylko po to, żeby zadowolić obcego mi człowieka ( ͡~ ͜ʖ ͡°)

•  

@Awhukmatkajon: kto mówi że polki są najpiękniejsze ten nie widział vk.com/teenschoolgirl ( ͡° ͜ʖ ͡°)

•  

Zupełnie nie wiem, skąd wzięło się przekonanie, że Polki to najpiękniejsze kobiety na świecie.

@Awhukmatkajon: odpowiadam:
      nikt inny tak nie myśli, poza jakimiś januszami, którzy nigdy kobiety z innego kraju nie widzieli + samymi p0lkami typu Karyńskiego uważające się za najpiękniejsze pod słońcem

wystarczy spojrzeć ile polek wygrało jakieś Miss World czy inne Miss Universe i spojrzeć ile dziewczyn z krajów obu ameryk wygrało

pokaż spoiler już nawet te BRZYDKIE NIEMKI nas pobiły xD

•  

@xeerxees: rosyjski fejs. Musisz dać podkreślnik między słowami.

•  

@Awhukmatkajon: chyba mylisz urode ze sposobem bycia, nastawieniem do otoczenia itd

Wez se taka francuzke, kaz jej 20 lat mieszkac w polszy, zapierdalac w biedronce i codziennie spotykac na swej drodze januszy z nalana morda

tez zacznie sie gapic w telefon zamiast w ciebie

•  

@Awhukmatkajon angielki są mega brzydkie ergo chcą z Tobą flirtować. Polki stać na więcej, więc nie silą się na okazywanie Ci jakichkolwiek emocji. Jesteś dla nich częścią szarego tła, w którym przyszło im żyć

•  

@Awhukmatkajon: Nie ze wszystkim się zgodzę. Jeśli chodzi o rysy twarzy i naturalną urodę, to spotykam wiele ładnych dziewczyn, którymi z miejsca zastąpiłbym wszelkie miss world itp. Jeśli chodzi o stopień zadbania, to też nie zauważyłem jakichś większych problemów. Jedynie gusta ubioru bym skrytykował, bo podarte jeansy, to dla mnie obciach, ale cóż... owczy pęd za głupkowatą modą jest silniejszy, choć to nie dotyczy jedynie naszej narodowości.

Najbardziej zgadzam się co do otwartości i wymagań. Ja sam pomimo bycia nieśmiałym piwniczakiem, jak gdzieś wychodzę, to często obracam głowę gdzie się da i patrzę na otoczenie i ludzi. Spotkać jednak wzrok jakiejś dziewczyny u nas to cud. Czy to w komunikacji miejskiej, czy na chodniku, przejściu dla pieszych, w galerii, wszystkie mają wzrok albo w telefonie, albo w dół, albo przed sobą. Bardzo ciężko znaleźć u nas kogoś, kto patrzy w innym, niż te podane kierunki.

+: ancymonek, Eskapista +1 inny
    •  

@Awhukmatkajon: ogólnie z tym że polki najpiękniejsze to mit, w każdym kraju znajdziesz ładniejsze i brzydsze kobiety. Zależy też od tego jaki kto ma typ. Ja np. nie lubię blondynek zbytnio, a rudych to już w ogóle, nie lubię bladości, więc mało naszych kobiet mi się podoba jakoś szczególnie, zdecydowanie bardziej wolę latiny ( ͡° ͜ʖ ͡°). Chociaż i u nas się zdarzy, że jakaś będzie ładna i w moim guście. Co do reszty, czyli zachowanie typu księżniczka, to zgadzam się jak najbardziej, jest takich mnóstwo. Idzie gdzieś trafić normalniejsza, ale po prostu jest ich mniej niż więcej. Wynika to z wielu różnych rzeczy, ale myślę że głównie z wychowania takie podejście.

•  

@Awhukmatkajon jak się wychodzi z uśmiechem na twarzy to trzeba się szykować na atak: babć dobra rada, babć marudzących, babć opowiadających historie życia, meneli opowiadających historie życia, wszelkiej maści creepów w różnym wieku, ale najczęściej po 50 opowiadających o swoim rozwodzie, że czują się młodo i czy nie chce sponsoringu z nimi (⌐ ͡■ ͜ʖ ͡■), naciągaczy sprzedających kradzione perfumy, zboczeńców, gimbazy szukających zaczepki, wszelkiej maści czubków i ćpunów, zagubionych turystów, sfrustrowanych ludzi którzy jeśli z kimś zaraz nie pogadają to eksploduje im mózg. Generalnie mam wrażenie, że ludzie jak się uśmiechne to wyczuwaja we mnie darmową pomoc psychologiczną. Mnie to przytłacza. Ponadto w Polsce jeśli się ładnie ubierzesz to się wyróżniasz i jeszcze bardziej rzucasz się w oczy (czyli przyciagasz też uwagę tych wymienionych) do tego stajesz się wrogiem innych różowych. To już lepiej mieć święty spokój. Smutny wyraz twarzy i możesz odetchnąć z ulgą.

•  

@szynszyla2018: a co jeśli do polski przyjeżdża pierwszy raz obywatel usa, zadbany, pewny siebie i dobrze ubrany i myśli, że w polsce ludzie mają podobne podejście do życia jak w usa i się uśmiecha a nie wie jak naprawde tu jest?

•  

Niedawno wróciłem z Wielkiej Brytanii, gdzie spędziłem 5 lat. Poznałem różne dziewczyny. Azjatki, Afroamerykanki, Angielki, Hiszpanki, Francuzki... Powiem tak: na ich tle Polki wypadają bardzo blado.

@Awhukmatkajon: pomieszkiwałem w kilku krajach EU i trochę w USA.
      Na tyle długo, żeby zaobserwować, że nie istnieje coś takiego jak typowy przedstawiciel nacji.

Jeśli obracasz się w normalnym środowisku oczywiście.

Gdzie nie mieszkałem to zawsze na końcu miałem grupkę znajomych wyznających podobne zasady w życiu, niezależnie od kraju.

W każdym też kraju spotykałem Januszy, Brajanków, Karyny i Grażyny.
      Sebów w autach tuningowanych po wiejsku jest w Szwajcarii od groma.
      Taki tuning siatex drutex i wydechy im większy tym lepszy... taki jak polski agrotuning z lat 90tych...

•  

@Awhukmatkajon: pozdrów swoją piękną mamę

•  

Komentarz usunięty przez autora

+: Lana
    •  

•  

@Awhukmatkajon Ja nie wiem, nie każda chce, żeby co 15 min ktoś do niej zagadywał i to może frustrować.
      Ja to zawsze mówię, że polki mają jeden duzy mankament - duże, polackie nosy.

•  

Ogólnie Polki nie są ładne. Gdyby nie henna i farba do włosów, wyglądałyby nijako i przeciętnie. Cechą charakterystyczną są małe oczy, bezbarwna oprawa oczu, zbyt szerokie biodra i mysi kolor włosów. Po prostu tragedia....

@Awhukmatkajon: no ogolnie to nie sa. a powodow mozna sie domyslic:
      - na naszych ziemiach dominowalo chlopstwo, szlachta i wyzsze sfery byly gnebione. to sprzyjalo kazirodztwu i rozmnazaniu sie w krotkiej linii
      - wojny wymordowaly inteligencje(ktora byla czesciej urodziwa) i spowodowala naplyw wojsk radzieckich, ktore mordami nie grzeszyly
      - niechec do imigrantow - wiadomo od zawsze ze mieszance maja szanse na bycie ladniejszymi. u nas jednolitosc narodowa od kiludziesieciu lat spowodowala ze wiekszosc ma kartoflana glowe, wielki nos chlopa.
      - bieda - kobiet i mezczyzn nie stac na kosmetyki, higiene, a dbanie o siebie wsrod mezczyzn uznawane jest za 'pedalskie'. zepsute i zolte zeby spoowdowane brakiem wizyt u dentysty, gdy nfz dawal laty z olowiu bez znieczulenia, a aparat ortodontyczny to do niedawna 3 wyplaty srednie krajowe.
      - niechec spoleczenstwa i nieufnosc - moze i statystycznie jest bezpieczniej pod katem rozbojow, etc. ale kazdy boi sie wydymania lub 'wpierdolu' - to nie zacheca do usmiechu
      - lepsze jednostki wyjezdzaja za granice lub sa 'wykradane' przez bogatszych mezczyzn z zachodu

na koniec usredniona polska twarz kobieca - jak dla mnie niczym wokalistka zespolu piesni i tanca 'wesole morele' z lat 70. teksty 'polki sa najpiekniejsze' raczej sa ku sentymentowi za ojczyzna gdy janusz jest za granica.
      oczywiscie jest wiele pieknych kobiet w polsce, aczkolwiek mowienie ze jest ich wiecej niz w kraju X(ktory czesto jest bogatszy) to zaklamywanie rzeczywistosci. no, ale gustach sie nie dyskutuje, podobno.

•  

nikt inny tak nie myśli, poza jakimiś januszami, którzy nigdy kobiety z innego kraju nie widzieli

@niochland: No niestety mylisz się, Polki są uważane za bardzo ładne za granicą i maja wzięcie. Mieszkałem i podróżowałem sporo za granicą i wszędzie Polki mają opinię ślicznych. Czy słusznie? Według mnie tak, ale inne nacje też mają piękne kobiety i wcale jakoś tak mega się nie wyróżniamy.

•