Gorące dyskusje ostatnie 12h

 • avatar

  Do czego to doszło. TVN pokazuje mszę, a na TVP skoki xD
  #gdansk

  odpowiedzi (11)

 • avatar

  Od kilku już dni mam usiąść do komputera i popełnić porządny wpis, ale zawsze coś wypadnie... Nawet wczoraj, wiem, że mam mieć w miarę wolny dzień, siadam do komputera... I znajomy podesłał mi info, że facet niecałe 100 km ode mnie ma na sprzedaż po taniości gniazda półautomatyczne... Dwa razy mi takich rzeczy powtarzać nie trzeba. Gniazda w prawdzie do delikatnego remontu, ale za nowe musiałbym zapłacić lekko 10x tyle. Było trochę przygód z transportem, ale finalnie daliśmy radę, a dzisiaj od rana w kurniku wielkie przemeblowanie.

  Mam łącznie 4 sztuki takich modułów jak na zdjęciu - na upartego starczy ich nawet dla 300 kur :) Więc można powiedzieć, że pierwsze inwestycje związane z powiększeniem stadka zostały wykonane ( ͡° ͜ʖ ͡°)

  Półautomatyka tych gniazd polega na tym, że podłoga w gwiazdach jest pod delikatnym kątem - jajko zniesione przez kurę stacza się do rynienki która znajduje się bezpośrednio na tyłach gniazda - i tam kura ani żaden inny szkodnik nie ma szans się do niego dobrać. No, poza mną ( ͡° ͜ʖ ͡°)

  Od rana doprowadzałem pierwszy moduł do użytku, wywalałem stare gniazda, robiłem przemeblowanie... Nie zdążyłem rozrzucić jeszcze świeżej słomy, a nie chcę już kurom więcej dzisiaj przeszkadzać, niech pomieszkają sobie trochę, w końcu to ich kurnik ( ͡° ͜ʖ ͡°)

  Trzymajcie kciuki aby nowe gniazda przypadły kurkom do gustu :)

  #kurkazpodworka
  pokaż całość

  odpowiedzi (33)

 • avatar

  Pan Rumun zaczyna robić memy xDDDDDDDDDDDDDDDD
  https://www.wykop.pl/wpis/38362357/#comment-134763401
  Co by nie mówić pasuje do naszej społeczności
  #dildoibm
  #ibmgate
  #wroclaw

  odpowiedzi (16)