Wpis z mikrobloga

Na fali wpisu z gorących.
Pojazd w tym miejscu stanął już po raz kolejny, jest to kolejne (drugie) zgłoszenie parkowania tego pojazdu na kopercie. Do tej pory Straż Miejska w Poznaniu nie odpowiedziała nawet na to w jaki sposób rozwiązała poprzednie zgłoszenie (o co poprosiłem trzy dni temu).

Jeszcze nie przyuważyłem parkującego, więc nie wiem czy to stuknięta różowa, czy nie. Nie ma też żadnych naklejek służbowych.

#niereagujeszakceptujesz #niewiemjaktootagowac #uwaga #poznan #parkowanie
@szymon_gce
insystem - Na fali wpisu z gorących. 
Pojazd w tym miejscu stanął już po raz kolejny...

źródło: comment_J2wDN4adNeEqiPPDKpNrZ4pvBVnEEKKP.jpg

Pobierz
  • 9
@insystem: zadzwoń na 986 (długo jest zajęte, trzeba czekać). Ja kilka razy zgłaszałem i zawsze przyjeżdżał patrol. Niestety mają sporego laga i czasem od zgłoszenia mijają 3(!) godziny.
@insystem: zadzwoń na 986 (długo jest zajęte, trzeba czekać). Ja kilka razy zgłaszałem i zawsze przyjeżdżał patrol. Niestety mają sporego laga i czasem od zgłoszenia mijają 3(!) godziny.


@size: ja to rozumiem. Ale zgłaszanie czegoś telefonicznie to droga przez mękę. Szczególnie, że takich zgłoszeń w tygodniu generuje kilka.

Lag z formularza rozumiem parę dni, ale to wystarczający czas aby wysłać do właściciela prośbę o wskazanie kierowcy.

Najzabawniejsze, że w tym
@insystem: Ale służby takie jak staż miejska nie proszą o reagowanie. Nie nadają zgłoszonym sprawom numeru i nie przesyłają go do ciebie z raportem o swoich działaniach.
Oni to mają gdzieś i zatrudniają ludzi tego samego kalibru jaki ma ochrona w Stonce. Kiedyś łudziłem się, że trafiają tam ludzie, którzy w danym naborze odpadli z list na policjantów ale teraz wiem, oni chcą w spokoju doczekać emerytur.
@BeetleJuice: Pozwolę sobie się nie zgodzić. Jak widać SM dostała zgłoszenie, przydzieliła numer, ale nie podjęła od tego czasu żadnej interwencji. Jest to dwukrotne marnowanie moich podatków, raz bo płacimy na ich utrzymanie, dwa bo zamiast generować zysk dla miasta (mandaty SM są zyskiem miasta).

Poza tym, niepodejmując interwencji przyczynają się do zwiększenia obojętności oraz do znieczulicy, bo zamiast coś robić, to jawnie olewają zgłoszenie. Szczególnie, ze w tym przypadku -
@insystem: Dziękuję ci za twoją wypowiedź. Czujemy się tak samo. Piszę maile od roku i poszło ich z pięć, do ZDiZ informuję o trzech wyrwach w asfalcie w głównej drodze dla tysięcy samochodów z głębokimi na 8cm grożącymi przebiciem opony. Zero odpowiedzi. Zgłaszam montaż kamer o 7:00 na głównej ulicy w mieście, czym powodowali korek opóźniający na 20 minut - zero odpowiedzi. Gdybym tak pracował w mojej firmie to dostałbym wypowiedzenie