•  

  DZIĘKUJĘ PAN PKS. Studenciaki, licealiści dojeżdżający do Wrocławia z mojej wioski nie mają co liczyć na ulgowe bilety jednorazowe bo od nowego roku należą się tylko SENIOROM. Pozostaje poruszać się pociągiem ( ͡° ʖ̯ ͡°) #pks #dzierzoniow #zalesie #gorzkiezale A jeszcze dwa lata temu ulgowy kosztował 9 zł, teraz 16

  . . . kliknij, aby rozwinąć obrazek . . .

  źródło: x3.wykop.pl

  •  

   @buraczanykisiel Seniorzy to jest przyszłość, zniżki, emerytury, renty itp. A młodzi niech na to pracują i nie narzekają. ( ͡° ʖ̯ ͡°)

  •  

   @buraczanykisiel: 16? :-O
   Płaciłem teraz w grudniu 14 i tak jak parę razy w roku jadę, no to spoko, ale jakbym tak miał nawet kilka razy w miesiącu, to kuuuurła. I jeszcze ten autobus do Bielawy, który jedzie teraz przez Pieszyce, hyh. PKP też coś się skasztaniło, bo ze dwa lata temu normalnie latały te pociągi Dzierżoniów - Wrocław, a teraz coś tak pozmieniali, że albo przesiadki, albo dwa razy na dobę, czy coś. No życia nie ułatwiają, a obiecywali takie bajery w komunikacji, typu wspólny jeden bilet we Wrocławiu i Dzierżoniowie itd.

   Miało być super usprawnienie komunikacji, a wyszły chyba tylko obietnice wyborcze jak zwykle.

   Tymczasem pracują nad odtworzeniem połączenia kolejowego ze Srebrną Górą. Jakby to kogokolwiek uratowało w tym momencie (poza ludźmi ze Srebrnej).