Gorące dyskusje ostatnie 12h

Z tego co wiem, mój niebieski ma taką męską tradycję, że w lutym zawsze wyjeżdża z kumplami na tydzień (chyba w góry). Takie męskie wyprawy, żyją w jaskiniach, jedzą suszoną wołowinę i chipsy, walczą z misiami, śpią bez piżam dzieląc się ciepłem, czy coś ( ͡~ ͜ʖ ͡°).
    A tak na serio, to on myśli że ja nie wiem, że te lutowe wyjazdy co rok, to nie są szkolenia, przeziębienia i dyżury, tylko męski tydzień. Pakować go nie będę, dorosły jest i wie najlepiej czego potrzebuje na taką wyprawę, ale co mogę mu dorzucić do plecaka, co ułatwi mu życie przez tydzień w trudnych warunkach i jednocześnie da mu do zrozumienia, że nie tylko nie mam nic przeciwko tym wyjazdom (jego eks podobno robiła straszne cyrki o to), ale cieszy mnie też że jeżdżą taką paczką?
    #zwiazki #niebieskiepaski #mezczyznigor #pytanie #pytaniedoeksperta #zima #gory #bezpieczenstwo #niebieskipasek #snieg #kiciochpyta
    pokaż całość

odpowiedzi (239)

Oczywiście jeszcze trzeba potwierdzić pilki cookies, zaakceptować politykę prywatności, trzy reklamy w tym jedna z dźwiękiem na pół strony i można się dowiedzieć, ze taki c*uj

#truestory #gownowpis

odpowiedzi (37)