Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Zawsze myślałem że te narzekania na #tinder na #p0lka są przesadzone. Dopiero jak zacząłem pisać z innymi dziewczynami, głównie Latynoskami to zrozumiałem, że faktycznie coś w tych narzekania jest. Różnica jest ogromna w podejściu, polka pisze zdawkowo, udaje niedostępną, odpowiada jakby od niechcenia. Latynoski same inicują rozmowę, potrafią napisać komplement i ogólnie bardzo fajnie się z nimi piszę. Załączam screena jako dowód, po lewo latynoska, po prawo polka

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: marcel_pijak
Dodatek wspierany przez: Nie siedź w domu w ferie i w wakacje
AnonimoweMirkoWyznania - #anonimowemirkowyznania 
Zawsze myślałem że te narzekania na...

źródło: comment_YYOq0xE81EbgnhEOVeOdN2QKSH57CJqa.jpg

Pobierz
  • 9
@AnonimoweMirkoWyznania: Ludzi ciągnie do nieznanego, tak jak podróżników do nowych lądów tak latynoski do białych (no i kwestia statusu społecznego też...), a białe do czarnego (wielkie czekoladowe knagi). Latiny są w #!$%@? nerwowe przez otoczenie w jakim się wychowują, są głośne, bojowe, uwielbiają zabawę a siedzenie w domu w weekend to kara i strata czasu. Nadrabiają to zazwyczaj boskimi kształtami (chociaż cycki mają statystycznie małe..;/ ) i urodą. Czysta bologia :)