Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Ale ja #!$%@? jestem #!$%@?, trzeba być #!$%@? żeby płaszczyć się przed laską, która tobą gardzi i chce zostawić. A ja jak #!$%@? byle mnie nie zostawiła bo nie mogłem sobie wyobrazić świata bez niej, byłem zbyt zakochany.

#!$%@?, nie róbcie tak nigdy. Jak ktoś chce odejść to zachowajcie zimną twarz, porozmawiajcie czy na pewno i papa, bo ja mam teraz tak duże wyrzuty sumienia, że to nie poważne, gardzę sobą za to i nie mogę przez to ruszyć się dalej, bo ze stratą się pogodziłem, ale z tym że zachowałem się jak #!$%@?.

Także #!$%@?ć księżniczki i księciów, jak ktoś nie chce z tobą być czy utrzymywać kontaktu to #!$%@?, #!$%@? ich, zachowaj #!$%@? godność, nawet jeśli jesteś zakochany po uszy, znajdziesz kogoś innego. Nigdy więcej bycia #!$%@?ą i błagania o to żeby mnie ktoś lubił albo coś. Nie podoba się coś to #!$%@?ć, trzeba ukrócić to stulejarsrwo. Pozdro i z fartem. Miejsce klasę.
#zwiazki

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: marcel_pijak
Dodatek wspierany przez: Wyjazdy dla młodzieży
  • 28
@AnonimoweMirkoWyznania: MAM KUmpla w moim wieku, który jak miał 21 lat był z laską z 1 technikum.
Każdy mu mówił że to jest głupota ale #!$%@?.
- 3 razy zrywali, 2 dni po zerwaniu już na fb status w zwiazku i foty jak się całuje z innym dzieciakiem
- przed 3 zerwaniem - za jego pieniądze zrobiła sobie tatuaż i pojechali do grecji dalej ledwo co skonczone przez nia 18 lat.