Wpis z mikrobloga

A mi się wydaje, że to po prostu poprawność albo już nawet #!$%@? polityczne. Poważni ludzie bazują na faktach a nie na widzimisię dziwolągów. Jak ktoś się czuje krokodylem czy betoniarką to niech sobie tak uważa, ale dyskutując z biologią taki osobnik jest niepoważny. Co dalej? Taki pajac znajdzie zatrudnienie i będzie wnosił o trzeci rodzaj pomieszczeń sanitarnych dla jego płci?
via Wykop Mobilny (Android)
  • 139
@qwee:

A ty następny światowy, który z biologią dyskutuje? Co dalej? Płaska ziemia?
XD sory gościu, ale dyskutującym z nauką to tutaj jesteś ty, wiem że ci się wydaje że nauka uderzająca w twoje ideologie jest lewacka i w ogóle fałszywa, a pewnie i żydowska, no ale niestety no, gorzka prawda jest taka, że rzeczywiście istnieją ludzie niewpisujący się w podział kobieta/mężczyzna. co dalej? płaska ziemia?
@qwee: Ale to jednak ma wpływ na to, jak będzie traktował cię pracodawca. Myślę, że jak ktoś ma np. sprzeczność w papierach, bo tak się zdarza, to warto jest wcześniej uprzedzić, żeby nie było żadnych nieporozumień
@Pandanju: gwoli ścislości to była ankieta a nie dane profowe, niemniej jeśli jest takie parcie społeczne na wciskanie ideologii w miejsce pracy to nie powinno sie mylić tego z płcią w sensie natury/biologii. Niech na to będzie dodatkowa rubryka. Jak ktoś pyta ile masz ŕąk to nie odpowiesz że 6 bo tak się czujesz i pracodawca ma dać ci 3 pary rękawic.