Wpis z mikrobloga

Po tym co opowiedział mi kumpel, nie wiem czy jest sens ufać jakiejś dziewczynie xD
Z przymrużeniem oka patrze na to co się dzieje na tagu #przegryw i na te eksperymenty, bo uważam, że jest dużo wartościowych dziewczyn, ale po tym co usłyszałem to, nigdy nie wiadomo na jaką #logikarozowychpaskow się trafi xD

Otóż mój kolega pojechał na jakiś wolontariat na Ibizę. Generalnie w zamian za nocleg i wyżywienie, w dni robocze pomagał sprzątać, gotować itd. przez 4 godziny w ośrodku, gdzie mieszkał. Swoją drogą mega opcja. Oprócz niego było tam kilkoro innych wolontariuszy, co tydzień jedni wyjeżdżali, inni przyjeżdżali. Była tam jakaś francuska para, w mniej więcej jego wieku (22 lata). O ile z kolesiem mówił, że coś tam pogadał, to z dziewczyną próbował, ale z była z niej mega introwertyczka, bardzo nieśmiała, no i za bardzo się nie dało (szczególnie, że on ledwo po angielsku mówi xD ale się dogada z każdym xD). Nazwijmy ją Sophia.

Kiedy kumpel miał już wyjeżdżać, jeszcze jakaś dwójka wolontariuszy też wyjeżdżała, a do tego organizatorka tego całego ośrodka miała urodziny (wszystko to działo się w przeciągu tygodnia), więc zrobili taką jedną, wspólną imprezę. Jak się zaczęło, to organizatorka wzięła mojego kumpla do pokoju i tą Sophie i zapytała się ich, czy chcę tabletkę ekstazy (chyba coś takiego, nie znam się na tym xD), a że mój kolega lubi nowe doświadczenia, to się zgodził. Sophia także. Jak już te piksy weszły, to mówił, że nie wierzył własnym oczom - ta Sophia, nieśmiała introwertyczka, razem z organizatorką, przy wszystkich (około 10 osób) zaczęły tańczyć na stole, kręcić i wypinać dupę, zaczęły się rozbierać do bielizny, aż w pewnym momencie ta Sophia rozebrała się do naga xD Trwało to chwilę, bo za moment się ubrała, ale to jeszcze nie koniec. Po tym przykleiła się do mojego kumpla, całował go po szyi, dosłownie jeździła mu po #!$%@? ciałem, a jej chłopak siedział dosłownie 3 metry od nich xD I nic nie zrobił xD Kumpel ze względu na chłopaka ją odtrącił, bo nie chciał żadnych spin. Po tym wszystkim Sophia poszła do swojego chłopaka i tam znowu przy wszystkich, kręciłą mu dupą przed twarzą, macali się tam, lizali, on ją klepał po dupie, no jak zwierzęta. Mówił, że myślał, że zaraz się tu będą walić przy wszystkich, bo ona i tak praktycznie znowu naga tam była xD

Także taki wygląd szarych myszek xD

#zwiazki #podrywajzwykopem #szaramyszkadlaanonka #coolstory
  • 8
Także taki wygląd szarych myszek xD


@JEST-SUPER: nie, taki wygląd represji. Seks i seksualność jest naturalna dla człowieka, dużo szarych myszek to zwykłe osoby które represją w sobie seksualność. Przecież stąd się bierze powszechnie znany fakt, że te najbardziej szaromyszkowe, cnotliwe są wyuzdane i chętne. Dlatego stuleje mówią tylko o seksie.