Wpis z mikrobloga

Bóg uchronił mnie przed zgnilizną black metalu

Bóg uchronił mnie przed bagnem satanistycznego black i death metalu. Chcę wszystkich przestrzec przed słuchaniem takiej muzy. Metal - w wykonaniu zespołów satanistycznych - niszczy od środka, zabiera chęć do życia, zabija!

Jeszcze raz zwracam się z apelem: muzyka satanistyczna to narzędzie Złego. Kiedy słuchacie takiej muzyki, nawet wtedy, gdy nie rozumiecie tekstu, otwieracie się na Szatana! Czcicie go przez słuchanie czy śpiewanie tekstów mu poświęconych. "Nie można dwóm panom służyć!".

Nie ma drogi pośredniej: życie albo śmierć; Jezus albo Szatan - wybór należy do Ciebie!


Co ja czytam...
https://www.fronda.pl/a/bog-uchronil-mnie-przed-zgnilizna-black-metalu,120714.html

#neuropa #bekazkatoli #muzyka #metal #blackmetal #rock #heheszki #frondacontent #muzyka #ciekawostki
saakaszi - Bóg uchronił mnie przed zgnilizną black metalu
 Bóg uchronił mnie przed ba...

źródło: comment_dr8PEtHjKyan51MWs1txd9Fwm3Rr5UC6.jpg

Pobierz
  • 26
Celtic Frost


@Darkus777: Oni nie są z Norwegii. Pamiętam jak Varg czy Necrobutcher wyśmiewali nagłówki gazet traktujących o ich muzycznej działalności i podkreślali, że chodzi tylko o #!$%@? jahwistów oraz powrót do pogaństwa
To jak to w końcu jest katole? Jak się ktoś pyta dlaczego bóg nie zapobiega tragediom, ludobójstwom itp. to mówicie że nie może ingerować w wolną wolę człowieka, a jak wydarzy się coś pozytywnego, cud czy jak to się tam nazywa, to nagle jednak może ingerować w nasz świat?