Wpis z mikrobloga

@rivers666: zaczynalem od dwojki, oczywiscie na kodach. dopiero po jakims czasie stwierdzilem, ze to nudne i zaczalem grac na serio. niezapomnianym przezyciem bylo pierwszy raz przedrzec sie przez przelecz do gorniczej doliny 12 lvl, bodajze magiem xD
@rivers666: w dzieciństwie zacząłem właśnie od podstawki G2 na kodach xD, ale w ogóle jej nie rozumiałem. Osobiście uważam, że o wiele lepiej jest najpierw machnąć G1, bo wówczas powrót do GD w G2 ma to coś.
@rivers666: Ja tam prawilnie 1,2,NK,3 Aczkolwiek, zawsze byłem bardzo zauroczony GII, szczególnie górnicza doliną :3. Pamiętam "Swój pierwszy raz" z tą grą, jak odpaliłem GI na swoim blaszaku to mi się ścinał, aczkolwiek grałem uparcie w to, było to wiosną, do tej pory jak poczuję "Zapach wiosny" właśnie kojarzy mi się z G1 a szczególnie z drogą z placu wymian a Starym obozem :)
@e900: mi Gothic 1 kojarzy się z jesienią przez te pomarańczowo-fioletowe-szarozielone kolory liści drzew i trawy :) W ogóle z fantastycznymi detalami, które w zasadzie jako tako nie miały większego znaczenia np. winogrona, jeżyny (nazywało się to inaczej, ale wyglądało podobnie), jakieś kubki leżące przy pniu drzewa, śpiew ptaków, ale to wszystko razem budowało klimat :D A w Gothic 2 to samo miejsce, a totalna pustka, śmierć i popiół.

A G