Gorące dyskusje ostatnie 12h

 • avatar

  Nasze kochane #dzbanywiary ścigają się na memy o "internetowych ateistach" którzy na święta kulą ogon i biegną ze święconką do kościoła. Jeżeli to tylko heheszki to spoko, ale widzę, że wielu wierzy w te idiotyzmy. Jeżeli założymy, że rzeczywiście tak jest, to to pokazuje jedną rzecz: ateiści boją się zrobić "coming out", bo wiedzą jaką gównoburzę to może wywołać w rodzinie. To raczej źle świadczy o katolach, a nie o ateistach. To po pierwsze.

  Po drugie, wasze szczekanie nie zmieni tego, że Polska jest jednym z najszybciej ateizujących się krajów w Europie, a może i na świecie. Ciekawe jaka będzie wasza reakcja jak w Polsce stanie się to co w Irlandii. A no tak, to będzie wina masonerii, Iluminatów i homolobby które mami Polaków.

  Badania przeprowadzone przez Pew Research Center miały na celu porównanie religijności osób przed i po 40. rokiem życia w 108 krajach na świecie. I chyba wielu z nas, wierzących Polaków, już szybciej spodziewałoby się Hiszpańskiej Inkwizycji, niż następującego wniosku:

  Ze wszystkich przebadanych państw, największy spadek religijności - z generacji na generację - nastąpił w Polsce.

  Ciekawe jest również to, jak odbywa się nasza laicyzacja - młodzi Polacy wciąż mają w zwyczaju bywać w kościele (choć też stają się "nienachalni" wobec Boga), ale... przestają się modlić - jak mówią wyniki badania, W Polsce codziennie modli się 39 proc. starszych i tylko 14 proc. młodszych. To generacyjny spadek o 25 punktów procentowych. Większy zanotowała tylko Japonia.

  [Źródło]

  Polacy sami przyznają, że przestają się modlić, ale nadal chodzą do Kościoła. Taki to "internetowy gimboateizm". Pocieszajcie się dalej. xD
  W sumie, to wy ośmieszacie swój katolicyzm, więc tym bardziej nie ustawajcie w walce!

  Taki obraz wasz.

  #bekazkatoli #bekazateistow #gimboateizm #gimbokatolicyzm #ateizm
  pokaż całość

  odpowiedzi (53)

 • avatar

  Co się uśmiałem z dzieciaków to moje. Słyszę jakiś huk, patrzę przez okno i na środku podwórka leży piłka. Otworzyłem okno i słucham, "Ej za płot wpadła, ty idziesz", "Ale jak mam wejść, płot wszędzie", "Dawaj ja cię podsadzę i przeskoczysz", "Ale jak wrócę?" xD Kisnę sobie w pokoju jak obmyślają plan odzyskania piłki, ale myślę sobie chujem nie będę to zszedłem na dół żeby im tę piłkę rzucić i nakryłem ich jak się właśnie podsadzali xD Młody jaki przestraszony xD "Przepraszam, podałby pan tą piłkę tam pod choinką", podałem, podziękowali i spierdolili w mgnieniu oka xD
  #mecz
  pokaż całość

  odpowiedzi (16)

 • avatar

  #afera #humorobrazkowy #heheszki #policja

  . . . kliknij, aby rozwinąć obrazek . . .

  odpowiedzi (17)