Wpis z mikrobloga

@qwertty321: A sprzedają u Ciebie ten 16? U mnie było kiedyś tak, że raz sprzedawała, a raz mówiła, że on jest tylko na receptę. I to bywało u tych samych pracowników. Ciekawe jak jest teraz, of course przytoczone sytuacje miały miejsce już po wejściu w życie tej ustawy, że mogą sprzedać tylko jedną pakę aco/*thio (*tą 10tabletek)
@qwertty321: Aż w końcu dla mojego dobra, z nieznanej mi przyczyny zacząłem odczuwać wstyd, że wiedzą po co mi to jest i powoli się wycofywałem z opio. Byłem #!$%@? do tego stopnia, że w jeden dzień jechałem do aptek w mieście X, na drugi dzień miasto Y, trzeci dzień miasto Z. #!$%@? ale uzależnienie jest #!$%@?, teraz sobie znowu uświadamiam ile ja kasy #!$%@?łem w błoto na same paliwo...
@qwertty321: ja zawsze paliłem głupa, że jaką receptę jak przecież zawsze kupuję 16 bez problemu i pierwsze słyszę, że na to jest potrzebna recepta. Jak się udało na ładne oczy to zawsze jeszcze dodatkowo wypytałem, że skoro Pani coś mówiła o recepcie to czy to jest bezpieczny lek i czy się może mi coś stać ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Powiem Ci, że jakby kodeina była psychodelikiem to
@Antidolum: ja sam nie wiem jak to jest, kilkanaście razi mi odmówili sprzedaży bo nie miałem recki. A ustawa o przeciwdziałaniu narkomanii nie mówi, że w opakowaniu bez recepty nie może być więcej niż 150 g kody? Nie, nie chce mi się jej teraz czytać xD