Wpis z mikrobloga

Według użytkownika @MrBanana krytyka religii i jej wyznawców powinna zostać na wykopie zakazana.

Widzę, że komuś tutaj wiara na glinianych nogach się chwieje pod wpływem wpisów pod tagiem #bekazkatoli, więc trzeba zatkać uszy (a raczej oczy) i cenzurować niewygodne tezy bo inaczej światopogląd runie.

Kochany MrBananku, przykro mi, ale śmieszny nawet dla prawników przepis o "obrazie uczuć religijnych" nie ma tu zastosowania. Nie wchodzimy do kościołów z gołą dupą w trakcie mszy i nie rzucamy farbą w wasze święte obrazki ani nie drzemy waszej świętej książki przed drzwiami kościoła.

Za to krytykujemy działania Kościoła , jego dogmaty, braki logiki, absurdalne argumenty jego obrońców, krytykujemy prawicowych polityków oszołomów i księży, którzy wypowiadając się publicznie robią z siebie durniów, wyśmiewamy sprzeczności w Biblii i gusła wyznawców oraz hipokryzję. A wszystko to robimy na prywatnym portalu Pana Białka, który nie zrobił tego forum w charakterze katolickim. Jeśli twoja wiara chwieje się z powodu tutejszych treści to wrzuć tag na czarną listę i żyj spokojnie w swoim baśniowym świecie dalej, a my będziemy dalej wstawiać memy i krytykować religię i nie będziesz nawet o tym wiedział.

#bekazkatoli #katolicyzm #chrzescijanstwo #religia #ateizm #oswiadczenie #bekazprawakow #moderacja
D.....m - Według użytkownika @MrBanana krytyka religii i jej wyznawców powinna zostać...

źródło: comment_qmpRG7CmBeYE9AH9nuVievlA8hNCGIbx.jpg

Pobierz
  • 11
@Dobre_bo_z_Marcepanem: tym bardziej, że ten przepis jest traktowany wybiórczo i dotyczy tylko żydowierców, potwierdzając że Polska to obecnie panstwo wyznaniowe. Doda dostała 6k grzywny za stwierdzenie, że biblie napisał "jakiś napruty winem koleś" ale jak ze Ślęzy zniknął pomnik Światowida to nawet prokuratura machnęła na to ręką
@kubako: nie z lasu tylko ze świętego miejsca dla Słowian - góry Ślęży. Już to widzę jak idę pod parafię, kradnę krzyż albo jakiś pomnik a prokurator ma to w dupie, rozpętałaby się taka afera, że na drugi dzien by sam Ziobro interweniował
@Poro6niec: Może i święte miejsce, ale jednak las czy jakieś inne odludzie (nie byłem). Jak #!$%@?ą krzyż czy cokolwiek z koscioła, to taki kościół jest w jakieś cywilizacji - pewnie są kamery, świadkowie. A tam w lesie to co, zająca mają przepytać? :P
Może i święte miejsce, ale jednak las czy jakieś inne odludzie (nie byłem).


@kubako: No i dlatego ten przepis powinien zostać zniesiony. Albo zgłaszamy wszystko i wszytko podlega paragrafowi (bez mierzenia odległości czy badania terenu) albo jest wolnośc słowa
@kubako: tu o drugiej kradzieży - tym razem z Babiej Góry

- Wartość zaginionej rzeźby jest mniejsza niż jedna czwarta minimalnego wynagrodzenia. Wyceniono ją na 400 złotych - mówi Karol Radziwonowicz, szef Prokuratury Rejonowej w Białymstoku. Dlatego prokuratorzy nie będą szukać posągu.

Jestem przekonany, że gdyby chodziło o krzyż czy pomnik JP2 to prokuratura zaraz wszczęłaby śledztwo