Gorące dyskusje ostatnie 12h

Dawno nic nie rozdawałem więc łapcie Dying Light Enhanced Edition (Czyli DL + Season Pass + The Following). Zasady jak zawsze, jutro o 20 losuje mirkolosem. Nie biorą udziału patostrimy i ludzie przy których mam notkę "piraci gry". Warunek konieczny 1000 plusów.

Na Steamie trwa weekendowa promocja na gry Square Enix, więc przecenione choćby #tombraider, Final Fantasy XV, Just Cause i sporo innych. Cała lista tutaj: https://store.steampowered.com/sale/squareenix-publisher-weekend

pokaż spoiler Mała reklama, bo jak wiecie poza rozdawaniem gry też sprzedaję ;)
    Kupując poza allegro za gry zapłacicie tylko 80% aktualnej steamowej ceny.
    Co oznacza aktualna steamowa cena? To cena która widnieje na stronie gry w sklepie steam w polskiej strefie cenowej.
    Promocje steam mozna laczyc z nasza oferta. Przykladowo: gra normalnie kosztuje 100zl, ale obecnie na Steam mozna ja kupic za 50zl, bo zostala przeceniona o polowe. Wiec u nas zaplacicie wtedy 40zl (80% z przecenionej ceny)
    Jeżeli chcecie w ten sposób zakupić grę to zapraszamy na PW. Oczywiście możecie też kupić normalnie, poprzez allegro na http://globaleliteshop.pl jednak wtedy nie obowiązuje promocja 80% ceny.

#globaleliteshop #gry #steam #rozdajo #rozdajosteam #dyinglight
    pokaż całość

odpowiedzi (12)

Jako że wyjeżdżam z Polski i z pracy dostane służbowe mieszkanie a nie zamierzam wracać... no i troche też dlatego że jestem na wykopie już prawie 3 lata to postanowiłem zrobic prawilne #rozdajo

Nigdy mi się nie udało nic wygrać w rozdajo ale do rzeczy...

MIESZKANIE M3, 2 POKOJE, KUCHNIA, LAZIENKA,
    KRAKÓW, CZYŻYNY,
    O PODWYŻSZONYM STANDARDZIE,
    UMEBLOWANE,
    DRZWI Z WIZJEREM,

Spośród plusujacych ten wpis rozlosuje przez mirkorandom w następny piątek 29.02.2019 o 21:37 zwycięzcę. Zielonki aktywowane przed tym wpisem biorą udział. Wysyłka kluczy na mój koszt do wskazanego paczkomatu przez InPost.
    pokaż całość

odpowiedzi (78)

gif z dźwiękiem ( ͡° ͜ʖ ͡°)

#ocieplaniewizerunkuadolfahitlera #heheszki #queen

GFY

odpowiedzi (25)