Gorące dyskusje ostatnie 12h

 • avatar

  Z racji mojego sukcesu w pracy postanowiłem, że wylosuję jedną osobę której zakupię PS5. Warunek wzięcia udziału w #rozdajo to zaplusowanie posta i subik. Aaa i oczywiście zielonki i ludzie z patostreamow udziału nie biorą. Powodzonka. ( ͡° ͜ʖ ͡° )つ──☆*:・゚

  #ps5 #gry #playstation #konsole #ps4

  odpowiedzi (51)

 • avatar

  To co Panowie, ruszamy z kolejnym #rozdajo

  Z tej strony firma MenCare, która ma na celu zmienić wizerunek każdego szanującego się faceta, który chce dobrze wyglądać!

  Poprzedni konkurs wygrał @taifu

  Co dzisiaj przygotowaliśmy do wygrania?

  Pomada do włosów Reuzel Extreme Hold Matte Pomade (113g) oraz olejek do brody z mojej ulubionej marki oraz jeden z ulubionych zapachów Horde Smoky Amber (10ml)

  pokaż spoiler !! Pozwoliłem sobie zawołać plusujących poprzednie rozdajo i z gory przepraszam jezeli komus to nie odpowiada!


  Chciałbym też przypomnieć, że nadal trwa promocja i wszystkie produkty marki Mr Bear Family możecie kupić w promocji aż -30% tutaj: https://mencare.pl/pl/producer/Mr-Bear-Family/24

  *Jeżeli macie jakieś pytania odnośnie włosów, brody czy pielęgnacji to śmialo piszcie w komentarzach lub prywatne wiadomości.

  Po rabaty na kosmetyki, które was interesują również zapraszamy na priv ( ͡° ͜ʖ ͡°)

  Zapraszamy was również do polubienia naszej strony na facebooku i instagramie, gdzie możecie być na bieżąco z promocjami i konkursami!

  **https://mencare.pl/**

  Zasady:

  Zielonki biorą udział!
  Plusujemy ten wpis
  Robimy losowanie na #mirkolos lub #mirkorandom i opublikujemy wyniki we wtorek (11.08.2020) o godzinie 22:00

  #niebieskiepaski
  #rozowepaski
  #broda
  #mencare
  #reuzel
  #wlosy
  #barber
  #kosmetyki
  #brodaboners
  #horde
  #barbershop
  pokaż całość

  odpowiedzi (111)

 • avatar

  Z racji że dziś się żenie (╯°□°)╯︵ ┻━┻ to małe #rozdajo Pół litra wódeczki do wysyłki wśród plusujących! Wysyłka na mój koszt ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  #slub #wesele

  odpowiedzi (54)