Gorące dyskusje ostatnie 12h

Z racji mojego sukcesu w pracy postanowiłem, że wylosuję jedną osobę której zakupię PS5. Warunek wzięcia udziału w #rozdajo to zaplusowanie posta i subik. Aaa i oczywiście zielonki i ludzie z patostreamow udziału nie biorą. Powodzonka. ( ͡° ͜ʖ ͡° )つ──☆*:・゚

#ps5 #gry #playstation #konsole #ps4

odpowiedzi (51)

To co Panowie, ruszamy z kolejnym #rozdajo

Z tej strony firma MenCare, która ma na celu zmienić wizerunek każdego szanującego się faceta, który chce dobrze wyglądać!

Poprzedni konkurs wygrał @taifu

Co dzisiaj przygotowaliśmy do wygrania?

Pomada do włosów Reuzel Extreme Hold Matte Pomade (113g) oraz olejek do brody z mojej ulubionej marki oraz jeden z ulubionych zapachów Horde Smoky Amber (10ml)

pokaż spoiler !! Pozwoliłem sobie zawołać plusujących poprzednie rozdajo i z gory przepraszam jezeli komus to nie odpowiada!

Chciałbym też przypomnieć, że nadal trwa promocja i wszystkie produkty marki Mr Bear Family możecie kupić w promocji aż -30% tutaj: https://mencare.pl/pl/producer/Mr-Bear-Family/24

*Jeżeli macie jakieś pytania odnośnie włosów, brody czy pielęgnacji to śmialo piszcie w komentarzach lub prywatne wiadomości.

Po rabaty na kosmetyki, które was interesują również zapraszamy na priv ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Zapraszamy was również do polubienia naszej strony na facebooku i instagramie, gdzie możecie być na bieżąco z promocjami i konkursami!

**https://mencare.pl/**

Zasady:

Zielonki biorą udział!
    Plusujemy ten wpis
    Robimy losowanie na #mirkolos lub #mirkorandom i opublikujemy wyniki we wtorek (11.08.2020) o godzinie 22:00

#niebieskiepaski
    #rozowepaski
    #broda
    #mencare
    #reuzel
    #wlosy
    #barber
    #kosmetyki
    #brodaboners
    #horde
    #barbershop
    pokaż całość

odpowiedzi (111)

Z racji że dziś się żenie (╯°□°)╯︵ ┻━┻ to małe #rozdajo Pół litra wódeczki do wysyłki wśród plusujących! Wysyłka na mój koszt ( ͡° ͜ʖ ͡°)
    #slub #wesele

odpowiedzi (54)