Wpis z mikrobloga

Mireczki, jaką kamerkę samochodową polecacie? Fajnie byłoby się zmieścić w 300-400 peelenach. Dwa lata temu kupiłem polecanego na Wykopie G1WH i raczej osobiście bym jej nie polecił. Zaczęła ostatnio mieć problemy z czytaniem kart SD, a jedną nawet zniszczyła. Dodatkowo jakość nagrania nocą pozostawia wiele do życzenia, vide załącznik. Z plusów wymieniłbym niewysoką cenę i niezłą jakość nagrywania za dnia. #polskiedrogi #kierowcy #stopcham #motoryzacja
svether - Mireczki, jaką kamerkę samochodową polecacie? Fajnie byłoby się zmieścić w ...
  • 11
@svether: posiadam viofo a119, można się zastanowić nad a119s która znacznie lepiej widzi w nocy ale ma niższą rozdzielczość i niestety w dzień słabiej wypada. jest jeszcze a119pro ale tej nie znam choć wygląda zdecydowanie obiecująco.
@j3sion: akurat ten film z dnia to Ci nieźle skompresowało ;) bo problem rejestracje odczytać, ale to kwestia kodeka i YT, widziałem nagrania i są fajne. Ten nocny film faktycznie mocno zaszumiony, gorszy od innych, które oglądałem :|
@naxed: kliknij sobie na 1440p powinno pomóc. W tej cenie nic lepszego nie znajdziesz, za 210zł moim zdaniem się opłaca.

Kamerka nagrywa w 2 kodekach, na razie nagrywałem tylko w h.265 zawsze zapominam zmienić żeby zobaczyć jak ten drugi sobie radzi.