Wpis z mikrobloga

@xTeski: niee :D życie Pi klasnęłam w ponad dobę, potem Historię bez cenzury z koksami polskimi w popołudnie i Opowieść podręcznej w poniżej doby. Ale tak, ruszam jak buldożer z książkami :D co masz obecnie na biurku? Czytasz przed snem?
@xTeski: słyszałam o serialu, że świetny. Szykuję się też na Kruka (Boże drogi jak ja jestem zawsze do tyłu ze wszystkim xd) ale jeszcze mam na drodze Żmijowisko Chmielarza. Na dzisiaj się nie spodziewam że będę aż tak tłuc lekturę bo już niedziela i trzeba się na tydzień przygotować. Może odpocznij sobie, odłącz wifi i transfer w fonie, pogadaj do kwiatka w doniczce i Ci wróci organiczność :D
@xTeski: tusik zawsze dobry. Mój wujek miał kaktusika którego nazwał Bartek i do niego jak do dziecka gugał. To było zajebiste, przestawiał go z miejsca na miejsce, pokazywał pokój, potem go przesadził bo Bartuś się spasł i zakwitł. Też tak zwykle mam - nienawidzę hype'u. Wolę przeczekać aż to zejdzie i ocenić na spokojnie bez niepotrzebnego nabijania komuś kobzy w ferworze pędu owczego. A z psychologicznymi, filozoficznymi i politycznymi (bardziej popularnopolitycznymi