Wpis z mikrobloga

Mirki, leciał ktoś #ryanair po zmianie zasad co do bagaży? Lecimy z różową na podręcznych i zastanawiamy się czy przysadzą się jeśli różowa poza torbą podróżną w przepisowych wymiarach będzie mieć na ramieniu torebkę? Czy lepiej na ten czas schować torebkę do torby podróżnej?
  • 8
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@ludzik: w tym roku też się zmienily zasady? W zeszłym nie było z tym problemu, rozowa proc walizki miała torebkę, a ja torbe z lapkiem i zero kłopotu, 2x lecielismy.
@nexpo zasady się nie zmieniły ale zaczynają bardzie restrykcyjnie do nich podchodzić. Oczywiście zależy wszystko od obsługi na danym lotnisku. Jeden się przyczepi a inny oleje temat.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@strus77: ale w regulaminie bylo, (nie wiem jak jest teraz) że prócz podrecznego można mieć mala totebke, która mieści się pod nogami, czy na kolanach, wiec czego maja się czepiać, skoro wszystko zgodnie z regulaminem? ( ͡° ͜ʖ ͡°)
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@ludzik: jak masz priorytet to przymykaja oko jak masz taki nadbagaz. Leciałem dziś i do babki przyczepili się że ma kopertowke to musiała wlozyc do bagażu podrecznego a po wyjściu mogła wyciągnąć