Wpis z mikrobloga

@zielu14: #!$%@? przeciesz całe imperium to chorzy fanatyczni naziści niszczące wszystkie obce cywilizacje i te ludzkie które nie chcą się do nich przyłączyć i zaakceptować ich ideologii jak np interrexowie czy ta fałszywa Terra z fałszywym Imperatorem z początku herezji horusa
@zielu14 Pierwsze to religia, drugie to teologia a trzecie to fantastyka. Wymieszałeś tak te pojęcia że równie dobrze mogłeś zadać pytanie:
Co jest lepsze?
- mrówka
- samochód
- tort
@kozaqwawa: imperator sam zaprzeczał jakoby był bogiem i za głoszenie tego ukarał przeciesz Głosicieli Słowa wraz z ich patriarcha (cholera nie pamiętam jak on miał na imię) co w sumie było jednym z powodów herezji horusa i wiem o tym z tym że zniszczenie fałszywej Terry miało miejsce kiedy jeszcze horus był wierny imperatorowi więc chyba można uznać że to już wtedy była standardowa praktyka imperium
@Andi128: Niosących Słowo, prymarcha to Lorgar Aurelian. Standardowa praktyka Imperium w tamtym okresie to Imperialna Prawda (całkowicie świecka doktryna państwa). Kult Imperialny był juz w 30k ale był nielegalny i traktowany jako herezja przez Imperatora i Administracje.
@Andi128: Dupa piecze lewaku. Imperium głosi jedyną prawdę. I to nie imperium niszczy obce cywilizacje ale to one same się niszczą przez swoją arogancję.

@kRz222: Jaka fantastyka? Toż to prawda! Obrażasz moje uczucia religijne!

@Zawulon: Przynajmniej nie wygląda żałośnie jak jezus(specjalnie z małej litery) na krzyżu.
@zielu14: nazewnictwo zależy od punktu widzenia, dla wszystkich którzy nie chcą się poddać tyranni szkieletu imperatora i jego sługusów są to właśnie bogowie, @kozaqwawa wyślijcie przeciwko mnie te psy fałszywego imperatora których nazywacie inkwizycja