Wpis z mikrobloga

Polecacie jakąś serię książek w twardej oprawie, która może być jakimś odświeżonym zbiorem klasyków (wydawane do tej pory np.) ? Coś jak seriaArtefakty od MAG'a. Coś zbieracie? #ksiazki #czytajzwykopem Np. klasyki XX wieku może ktoś wydał, albo klasyka horroru. Tylko żeby to dostępne było.
Zależy mi na tym bo szkoda mi miejsca na brzydkie książki, te mam na czytniku ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • 15
Poe zdaje się ma aż 3 tomy poświęcone


@Whoresbane: znalazłem 3 oddzielne, ale też jeden w twardej bardzo obszerny- nie powinien zawierać tych trzech których koszt łączny jest taki jak tego jednego? :P
@Croudflup: W kwestii Poe ekspertką jednak jest wyżej przeze mnie zawołana użytkowniczka. Ja jeszcze z nim styczności nie miałem i nie wiem czy to zbiór tych trzech w jednym czy osobna książka. Pytaj jej
@babochka: dla mnie najważniejsze jest jak wygląda na półce i jaka ma wartość i to idzie w parze, jak najbardziej, jeśli się dobrze szuka. Gówna nie zbieram bo traktuje twój post jako przytyk że tak może być ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@babochka: trudno powiedzieć bo jeśli szukalabys konkretnych tytułów to myślę że niektóre znalazałbyś tylko w anty. :@ ale wygodny szczególnie do popularnonaukowej bo można sobie łatwo zaznaczać cytaty