Wpis z mikrobloga

@Me_how1: Wszyscy święci, nie myślałem, że tego dożyję ( ͡° ͜ʖ ͡°) Mam nadzieję, że to trochę pomoże, bo teraz to się przecież koło Wroclavii nie da jechać. Do forum muzyki jechałem przez Kamienną i Komandorską, bo Glinianą i Borowską to samobójstwo. Teoretycznie teraz ruch rozłoży się na Gajową, Joannitów, Dyrekcyjną, i dalej po wiaduktem.
@ZbrodniarzWojenny: najważniejszy jest wiadukt, bo to łącznik północ-południe. Jestem przekonany, że będzie lepiej, zanim zamknęli wiadukt, a był już objazd przez Glinianą/Gajową to było całkiem znośnie ( ͡° ͜ʖ ͡°) Trzeba będzie jeszcze pozgłaszać na Google Maps, że wiadukt otwarty, żeby nawigacja kierowała przyjezdnych na właściwą drogę.
@Me_how1: Jest też podobno od jakiegoś czasu zakaz skrętu w lewo z ul. Piłsudskiego w ul. Stawową, a mapy google ciągle pokazują że można skręcić. Jak to się zgłasza?
@Ernando: Trzeba odnaleźć punkt na mapie (robiłem to na pc, więc nie wiem czy da się na urządzeniach mobilnych), kliknąć prawym i wybrać "Zgłoś problem z danymi" wówczas wyświetli nam się okno (patrz screen) i najlepiej przesłać link z oficjalnym rozporządzeniem o zamknięciu tego fragmentu drogi, bo inaczej weryfikujący odrzuci.
Wydaję mi się, że teraz nie ma już sensu tego zgłaszać, bo po otwarciu wiaduktu zapewne wróci stara organizacja ruchu na
Me_how1 - @Ernando: Trzeba odnaleźć punkt na mapie (robiłem to na pc, więc nie wiem c...

źródło: comment_yVbRhwycrw61ENRTAzVJlKRk1PBSaMc9.jpg

Pobierz
@Ernando: Wyłączenie lewoskrętu dla osobówek miało na celu wsparcie przepustowości dla pojazdów MPK, ponieważ w okresie po wakacjach zaczął się prawdziwy armagedon, mniej więcej w tamtym czasie otwarto spowrotem buspas na Traugutta dla osobówek, bo zaproponowane objazdy okazały się kompletną klapą ( ͡° ʖ̯ ͡°)
Nie wierzę, że nie wróci poprzednia organizacja ruchu, bo lewoskręt w Komandorską przez torowisko na Piłsudskiego jest maksymalnie kolizyjny.