Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Dzień dobry Mirki, jak mija Wam popołudnie? Potrzebuję eksperta od samoobrony i sprzętu do niej. Z góry chciałbym Was przeprosić za ilość tagów, ale sprawa jest dla mnie bardzo poważna i nęka mnie to psychicznie oraz fizycznie, jestem przez to ograniczony i boję się wyjść z domu. Mieszkam na jednej z najbardziej patologicznych dzielnic w Polsce i większość moich sąsiadów siedzi już w kryminale, a reszta co tu została to patologia, która codziennie zajmuje się nękaniem innych ludzi i za nic nie chcą odpuścić. Notorycznie popełniają przestępstwa i jest ich pełno. Tydzień temu zostałem napadnięty i cudem się wyrwałem, zostając przy tym raniony 2 razy nożem, lecz udało się zatamować krew w domu. Uciekłem do swojego domu i właśnie chyba to był błąd, bo wybito mi szybę i zepsuto mi drzwi siekierą. Co jakiś czas grupa umięśnionych i uzbrojonych w różne narzędzia mężczyzn w wieku 20-30 lat krzyczy, że mam wyjść do nich to mnie zabiją, co najgorsze większość z nich odbywała już wyroki, ale nie jestem pewien za co. Na pewno nie zadzwonię po policję, bo już nie chcę mówić co stało się potem z osobą która tak zrobiła. Pytanie moje brzmi co mogę kupić najbardziej skutecznego w przypadku ponownego napadu takiej grupy osób na mnie, aby uchronić siebie? Na prawdę cena nie gra roli, mogę zainwestować wszystkie oszczędności byleby mieć jak największą pewność, że odeprę ich atak jak najskuteczniej. Stoją w różnych godzinach na szczęście nie trafiają na godziny w których jadę do pracy. Tylko co jeśli będę chciał wyjść i zostanę napadnięty? Proszę bardzo jakiegoś Mirka o pokazanie jak najbardziej skutecznej broni do samoobrony i kursu do niej. Na pewno będę miał psychikę jej użyć w przypadku napadu, jeżeli jakiś z Mirków poleci mi coś naprawdę solidnego i jak najbardziej skutecznego. Proszę o szybką i szczerą odpowiedź, pozdrawiam!

#afera #pytanie #przegryw #oswiadczenie #dziendobry #kiciochpyta #bron #bronpalna #samoobrona #noze #sztukiwalki #kravmaga #polska #militaria #wojsko #pytaniedoeksperta #sport #kubaton #kravmaga #miecze #katany #bronbiala #palkateleskopowa #baton #prawo #policja #technologia #ciekawostki #gazpieprzowy #bojka

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: Eugeniusz_Zua
Dodatek wspierany przez: Wyjazdy dla młodzieży
  • 26
@AnonimoweMirkoWyznania: Plus dla zasięgu ( ͡° ͜ʖ ͡°) napisz jaka to dzielnica. Moim zdaniem ciężko będzie, bo jak masz sprzęt to musisz się nie bać go użyć ( ͡° ͜ʖ ͡°)odkrywcze, a nawet jak będziesz "Kliczkiem" to wezmą cie z zaskoczenia i 5 czarnych pasów, pełna zbroja płytowa, dwa noże, karabinek i granat może nie uchronić cb. przed #!$%@?. (https://gazetakrakowska.pl/andrzej-first-zginal-19-lat-temu-do-dzis-nie-wiadomo-kto-zabil-mistrza/ar/9126322) Poza tym