•  

Anon 22 Warszawa

Zgłoszenie nr 449 z dnia 2019-01-13 14:52:14

Imię: Anon
    Miejscowość: Warszawa
    Kim jestem?
    Jestem rozsądnym, zabawnym (dla niektórych), ambitnym, odpowiedzialnym i leniwym osobnikiem.
    Jak to na wykopie jestem programistą :D, mam ambicję aby w przyszłości mieć jakieś wystąpienia na konferencjach i przeprowadzać szkolenia. Po prostu chce być dobry w tym co robię.
    Generalnie raczej trzymam się wąskiego grona w którym się rozumiemy i mamy podobne poczucie humoru, nigdy nie miałem potrzeby aby mieć wielu znajomych.
    W tej chwili życie idzie po mojej myśli no ale brakuje mi jeszcze tej jednej rzeczy :>.
    Jak to mike z breaking bad nie lubię półśrodków więc nie przepadam za tinderem.

Wygląd
    175 cm, 80 kg, czarne włosy, na tą chwilę normalna sylwetka, aczkolwiek czuję potrzebę powrotu na siłownię aby być w formie bo wtedy czuję się lepiej.

Zainteresowania
    Jako że mój zawód to hobby to programowanie, szczególnie ciągnie mnie do rywalizacji, dlatego też od dziecka polubiłem sport, gry jak i planszówki.
    Myślałem też aby w przyszłości spróbować trochę gry na pianinie.

Czego oczekuję?
    Chciałbym abyś byłą miłą, inteligentną, empatyczną, ambitną i zabawną osobą, abyśmy tak się dogadywali jakbyśmy byli przyjaciółmi, w sumie dobrze jakbyśy nimi byli :D.

Jak wyobrażam sobie idealny dzień z drugą połówką?
    Urządzamy sobie aktywny dzień np. idziemy na ściankę wspinaczkową, do kręgielni, do escape roomu.
    Albo cały dzień oglądamy serial :D, ważne abyśmy razem czuli się dobrze.

Stosunek do ślubów, dzieci, używek.
    ślub- pewnego dnia.
    dzieci- tak.
    używki- okazyjnie alkohol i w sumie tyle.

Kliknij tutaj jeśli zainteresowało Cię to ogłoszenie

Kliknij tutaj jeśli chcesz umieścić własne ogłoszenie

Kliknij tutaj jeśli chcesz przejrzeć listę wszystkich uczestników

#mirabelkaszukamirka < tag z ogłoszeniami kobiet
    #mirekszukamirabelki < tag z ogłoszeniami mężczyzn
    #mirekszukazonywarszawa < tag z ogłoszeniami tego miasta

#mirekszukazony

pokaż spoiler @wypok_smieszne_obrazki @LeVentLeCri @kwasnydeszcz @nika_blue @Asterling

źródło: wykop.pl

Gorące dyskusje ostatnie 12h

Jestem w odwiedzinach u rodziny i już się wkurzyłam, bo spotkałam córkę takiej sąsiadki, co się od paru lat sukcesywnie rozmnaża. Jeden tatuś dzieci w więzieniu, drugi taki sam nierób jak matka. Dziewczynce jest smutno, bo była u koleżanki i ta ma swój pokoik oraz WŁASNE ŁÓŻKO (ona śpi z siostrą na łączonych fotelach). Dzieci dostają jakieś pieniądze na loda, a ona nie dostaje. Na wycieczkę nie jedzie, bo trzeba było 100 złotych dać. Chciałaby mieć hulajnogę, jak mówi "chociaż taką najgorszą, najtańszą", ale nie ma. Niczego to dziecko nie ma, dorasta w poczuciu niższości, wstydzi się zaprosić koleżanki do domu, nie ma z nią kto lekcji odrabiać, nosi ciuchy po kimś i za małe buty. Ale mamusia na FB spamuje od rana najmłodszym bombelkiem, któremu zaraz zgotuje taki sam los jak pozostałym czterem. Tfu, nataliści. I niech ktos takiemu dziecku powie, że jest pieprzonym materialistą, bo powinien się karmić miłością mamusi. Albo że ma takie same szanse w życiu jak pędzel z bananowej rodziny, który od najmłodszego mógł się rozwijać w dowolnym kierunku i nie miał awantur w domu.
      #antynatalizm #gorzkiezale #madki #logikarozowychpaskow
      pokaż całość

odpowiedzi (113)

Jutro o godzinie 10 rano wylosuję jedną osobę która zgarnie tą o to znaną p0lską grę ;) Czyli wiedźminka z dodatkową zawartością, zasady to plusujesz, nie oglądasz patostreamów oraz nie wygrywają zielonki które teraz dopiero założyły konto, proste? Proste! Wysyłka na mój koszt oczywiście :D
      #rozdajo #wiedzmin3 #gry

odpowiedzi (16)

Słuchajcie, ja naprawdę jestem tolerancyjny jak mogę, nie obchodzi mnie co tam sobie dorośli robią. Natomiast zabieranie na podobne parady dzieci......i jeszcze ubieranie chłopców w sukienki? To Wam w końcu chodzi o celebrację i pokazanie swojej wiary czy może indoktrynowanie najmłodszych? Tak się kończy marksizm kulturowy i ideologia gender. Daj takim palec to wezmą całą rękę
      RIP SZCZERY
      #lgbt
      #bekazkatoli
      #4konserwy
      #neuropa
      pokaż całość

odpowiedzi (82)