Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 2
@DEWASTATOR_TM: baza serialowa jeszcze jest dość spoko wg mnie, ale filmowa bardzo slaba. Większość dobrych filmów jest po prostu stara i każdy zdążył je już obejrzeć nawet w telewizji, a nowe są najnormalniej w świecie #!$%@?
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@kryptomanix: nie pomogę Tobie, bo nie korzystałem z innych platform, btw z Netflixa korzystam tylko dlatego, że mam go za darmo. Prawdę mówiąc to oglądam online na fili albo cd-hd.
@guest: Netflix to gowno.Sprawdz komentarze gdziekolwiek poza Netflixem.Chyba,ze lubisz Amerykanom w dupe wlazic I ich tandeciarsto ogladac typu Marvel,Dc,Siodmy klon Mission Impossible,Bond itp itd.Omijam kino szerokim lukiem ,czytam sporo ale nie Amerykanskie twory,mam na nie alergie.Pewnie lubisz.......
@guest: To ogladaj I wspieraj Amerykancow.Gratulacje.Tylko potem nie placz Cebulaczku jak w kinie zamiast rodzimej dobrej produkcji obejrzysz mierna zerznieta z Ameryki.
Czy w tym kraju poziom tandety I lizusostwa wobec Ameryki osiagnol apogeum?
@DEWASTATOR_TM: XD cichaj tam dzbanie. przypomnę że netflix wypuścił przed chwilą 1983, zaraz będzie wiedźmin, canal+ wypuścił nielegalnych, hbo dało nam pakt, watahe, oraz lubiany przez mireczków, chociaż przeze mnie nie, ślepnąć od świateł

a co dało tvp, polsat i tvn? gówno.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@kryptomanix: z platformą typu kino będzie teraz jeszcze trudniej, bo mamy już Netflix i HBO GO, w planach ma jeszcze wejść Amazon i Disney, więc ciężko będzie się podzielić prawami do filmów, a kilku platform nikt nie będzie wykupywał