Wpis z mikrobloga

@NiebieskiWStringach
Po mojej prawej siedzi około czterdziestoletni, szczupły mężczyzna. W Fundacji działa od trzech miesięcy. Jeździ po Warszawie samochodem obklejonym plakatami. Przedstawiają zakrwawione płody po terminacji ciąży.

– Naprawdę tak wygląda teraz aborcja? – pytam. – Nie. To stare zdjęcia. Może z lat 60., jak jeszcze robili aborcję próżniową albo mechaniczną. Ale tylko tak zwrócimy na siebie uwagę. Tylko tak trafimy do ludzi – tłumaczy.
18+

Zawiera treści 18+

Ta treść została oznaczona jako materiał kontrowersyjny lub dla dorosłych.

18+

Zawiera treści 18+

Ta treść została oznaczona jako materiał kontrowersyjny lub dla dorosłych.

18+

Zawiera treści 18+

Ta treść została oznaczona jako materiał kontrowersyjny lub dla dorosłych.

@Axis_of_Resistance
christianews.net
thank you, next

@NiebieskiWStringach
nie wiem co ma ASF do aborcji :) ale jeśli już zacząłeś ten temat - tu raczej nie chodzi o sam płód, tylko o zabijanie zwierząt w ciąży, bo chyba dziki sobie nie chcą wykonywać aborcji? Ja to w sumie mogę porównać do zabijania matek z dziećmi. Jeśli ktoś je zabije, to jest zwykle morderstwo, ale jeśli ona sama decyduje o aborcji (zaś powtarzam, do 12
@harpiowata: Aha, czylo według ciebie takie urządzenia medyczne nie istnieją ?

Poza tym co ma nazwa portalu do treści ? Proces aborcji opisuje były lekarz aborcjonista i na 100 procent ten gość ma większą wiedzę na ten temat od ciebie.
@Axis_of_Resistance ależ istnieją, tutaj nie ma co zaprzeczać. Prawda jest taka, że najbardziej popularną metodą jest jednak aborcja farmakologiczna, łyżeczkowanie jest bardzo rzadko stosowane, i to prędzej w celach diagnostycznych, tak samo jak odessanie. Są one stosowane głównie przy nieudanych aborcjach farmakologicznych, kiedy zostały jeszcze resztki płodu w macicy.

Ten filmik to jest tania propaganda, kolejny nawrócony lekarz, tak jak Chazan? Przecież dziecko tak nie wygląda w 11 tygodniu ciąży, a tym