Wpis z mikrobloga

Adamowicz został zaatakowany przez nożownika. Czekam na popis #!$%@? "niepokornych" mediów, że to spisek, wina peło i postkomuny w sądach (facet przed atakiem wykrzyczał, że 5 lat siedział za niewinność).

K.rwa, tak się kończy granie na polaryzację społeczeństwa, bo spindoktorom wyszło, że to działa politycznie na korzyść. "Gorszy sort"

#polska #polityka #gdansk #neuropa #4konserwy
  • 21
Czekam na popis #!$%@? "niepokornych" mediów, że to spisek, wina peło i postkomuny w sądach (facet przed atakiem wykrzyczał, że 5 lat siedział za niewinność).

@adam2a: Pierwszy przejaw popis #!$%@? już jest i mówi że to wina konserw. ( ͡° ͜ʖ ͡°)
co to ma oszołomie do rzeczy? jesteś tak samo jebnięty jak kurka


@Dect: Bo właśnie o oszołomach w typie Kurki pisałem. No ale udajmy, że ich nie ma, a potem przekręćmy wszystko na atak polityczny.

No to mamy już kolejny, co nie zmienia faktu że neuropek był pierwszy. ¯_(ツ)_/¯


@Satan696: W jaki sposób "neuropek był pierwszy"? Ja niestety trafnie przepowiedziałem co się stanie. Oszołomstwo już wini opozycję.
sam oszołomie to robisz, nic nie wiadomo co się tam stało ale już to połączyłeś z krajową polityką


@Dect: Facet ze sceny krzyczał o Platformie Obywatelskiej.
Zaczął krzyczeć, że był niewinny i siedział w więzieniu za rządów PO.

@adam2a: Umiesz z tego wyczytać poglądy danej osoby? Bo ja nie ale twoi koledzy już tak i to na tyle są pewni że zaraz będą nakręcać lincz na osoby o pogladach prawicowych. ¯\_(ツ)_/¯
@Satan696: Zobaczmy:

Halo! Halo! Nazywam się Stefan (?), siedziałem niewinny w więzieniu, siedziałem niewinny w więzieniu, Platforma Obywatelska mnie w to władowała (?), dlatego właśnie zginął Adamowicz.

Bo ja nie ale twoi koledzy już tak. ¯_(ツ)_/¯


@Satan696: Matka Kurka jest moim kolegą? Ja nawet nie pisałem, zaatakował bo PiS. Ja napisałem, że spodziewam się #!$%@? propagandowego, że winne ataku jest opozycja. I co? I doczekałem się po chwili.
Pobierz
źródło: comment_VWnsOgISBt1PC6rvsZUwbgveuF7XyquZ.jpg
@adam2a: Nie wiem jakich masz kolegów ale ci z spod tagu #neuropa juz widzą kto i jakie ma poglady. Ja tylko uważam że nic w sumie nie wiadomo poza tym że mowił że siedział za rządów PO a madka maslak i neuropki rzucaja oskarżeniami. ¯\_(ツ)_/¯
@Satan696: GDZIE JA NAPISAŁEM, ŻE TO KONSERWA? Nie wciskaj mi czegoś, czego nigdy nie twierdziłem. Napisałem, że winne jest grzanie podziałów społecznych. I że ta sytuacji zostanie pewnie wykorzystania do jeszcze mocniejszego grzania tych podziałów.