Wpis z mikrobloga

Mirki, próbuję ogarnąć jaki mam typ sylwetki. Nie wiem czy to jest #skinnyfat czy jeszcze coś innego.

Mam 187 cm
Ważę 82 kg

czyli niby wszystko w porządku. Z daleka wyglądam na wysokiego chudego typka, ale jak ściągnę koszulkę to mam boczki i trochę brzuszek. Nie jestem zbytnio zbudowany, chociaż chodzę na tę siłownię 2 x w tygodniu.

Nadgarstki mam wąskie :/

Pytanie, czy powinienem redukować? Wtedy pewnie będę wyglądać jak patyk. Czy masować? Ale wtedy penie będę wyglądał jak ulana świnia.

Jeśli macie jakąś wiedzę, albo możecie coś doradzić, bardzo proszę o pomoc.

Zdjęcie poglądowe.

#mikrokoksy #silownia #dieta
kreatynamonohydrant - Mirki, próbuję ogarnąć jaki mam typ sylwetki. Nie wiem czy to j...

źródło: comment_J1chIizgL4tFalKhpXdTwUYkd9qu4pi0.jpg

Pobierz
  • 19
Pytanie, czy powinienem redukować? Wtedy pewnie będę wyglądać jak patyk.


@kreatynamonohydrant: przy tej budowie ciała na oko to musiałbyś z 15-20kg zredukować żeby wywalić bebzun

ja przy 185cm zredukowałem raz do 72kg i nadal był wielki bebzun, na więcej mi juz nie starczyło siły jak zobaczyłem jak mocno się muszę katować żeby trzymać te 72kg (ostry basen 6x w tygodniu i zero przyjemnosci w jedzeniu) i z braku dalszych efektów motywacja
@kreatynamonohydrant: co powinieneś zrobić? Ustalić makro na zero, z dobrą, zbilansowaną dierą poćwiczyć z miesiąc, a później odejmować kcal. I to potrwa długo. Nie tydzień czy miesiąc. To maraton, nie sprint.

Czyli.
Komplet badań,
Lekarz,
Dietetyk
Trener.

Ewentualnie dieta i trening z internetu, po solidnym zbieraniu informacji
@kreatynamonohydrant: Masz 3 opcje. Sam wybierz, ktora chcesz.
2 dadza szybsze rezultaty, ale stan przejsciowy bedzie ciezszy.

1- Wbijasz na mase, potem redu. Dowalasz ciezaru jak powalony. Jesli jestes poczatkujacy to wszystko bedzie elegancko roslo, ale faktem tez jest, ze sie troche ulejesz.
2- Redukcja, potem masa. Bedziesz pewnie chudym patykiem, mozesz tez sie slabo czuc, bo redukcja nie sprzyja dobremu samopoczuciu, ale potem bedziesz mogl z czystym sumieniem masowac.

Teraz
DywanTv - @kreatynamonohydrant: Masz 3 opcje. Sam wybierz, ktora chcesz.
2 dadza szy...

źródło: comment_EofQXY4E6J3tuDZbYp3vFb1gUN9d6dKr.jpg

Pobierz