Gorące dyskusje ostatnie 12h

 • avatar

  Mówią grubej, że jest gruba, to wielkie oburzenie. Jak mówią mi, że mam raka, jestem Seba albo coś innego, to po prostu są śmiechy chichy i jest przyjemnie. To jest właśnie ta różnica.

  Miłego dnia! #pokazmorde ʕ•ᴥ•ʔ

  odpowiedzi (112)

 • avatar

  Dzień dobry! Dzisiaj Krzysztof Piątek bierze na celowniki zespół Empoli ( ͡° ͜ʖ ͡°) standardowo - ile plusów tyle bramek!!! #piatek #mecz #acmilan #pilkanozna

  odpowiedzi (57)

 • avatar

  Mój wczorajszy wpis dotyczący wyższości dziewczyn ze Skandynawii nad p0lkami mocno zabolał wykopowe witaminki, więc postanowiłem pociągnąć ten temat. Dziewczyny ze Skandynawii cechują się o wiele lepszą grupą genów od polek, są silniejsze,płodniejsze, i dłużej żyją (nie wspominając już o tym, ze prowadzą zdrowy tryb życia, lepiej sie odżywiają i dużo ćwiczą). Na plus dla Skandynawek działa również ich mentalność, typowa p0lka tylko patrzy jak naciągnąć jakiegoś beciaka na kasę/dziecko i się ustawić, podczas gdy skandynawki traktują swoich mężczyzn jak rownoprawnych partnerów, nie muszą ich naciągac na hajs bo zarabiają wystarczająco dużo. Wiem że to dla was szok, bo od małego macie wmawiane przes swoich ojców cuckow ze jesteście najpiekniejsze itd. no ale rzeczywistość jest inna, im prędzej przejrzycie na oczy, tym lepiej dla was.
  #p0lka #takaprawda #stulejacontent #przegryw
  pokaż całość

  odpowiedzi (140)