Wpis z mikrobloga

@rentonB: słyszałeś co mówił?

Siedziałem niewinny 5 lat w więzieniu. Platforma Obywatelska mnie torturowała, dlatego właśnie zginął


To że kryminalista - bez wątpienia, to że mu odbiło podczas odsiadki - mocno prawdopodobne. Ale sam mówi, że polityczny podtekst ma ten atak.
@rentonB: Chyba się nie rozumiemy. Atak polityczny nie oznacza, że jest kierowany przez jakąś partię.

Sprawca sam twierdzi, że z powodów politycznych chciał zabić przedstawiciela tej partii (choć Adamowicz od niedawna odszedł z PO) - to był atak jak najbardziej powiązany z polityką.
Tak jak atak na biuro poselskie PiS z przed lat gdzie też koleś zaatakował je z powodów politycznych.
@Burbazur Wspomnienie przez podejrzanego o "złodziejach z PO" na pewno nie ma nic wspólnego z polityką. To że on obwinia o swoje problemy kogoś innego, to na pewno problem z głową, ale odpowiednią prowadzona retoryka skierowała nienawiść jego na konkretny cel. Wystarczy propagandę TVPiS oglądać w odpowiedniej ilości... i cyk, wróg już jest znany!
@Kempes: jacy wy wszyscy byliście spragnieni ofiary jak bardzo teraz chcecie aby było tak jak sobie to wyobrażajcie. Przerażające to jest. tylko tego wam brakowało do swojej wizji świata. A teraz jest! Trzeba tylko za wszelką cenę połączyć to z konfliktem politycznym
@Jebwleb A co, ty niby zdrowy? ( ) Pokazałem chore, ale może tobie takie odpowiada, podejście polityków PiS do dobrowolnej składce ludzi na rzecz określonej organizacji, która rozlicza się od zawsze prawidłowo ze swojej działalności. Tak się rozkręca spiralę nienawiści... o Adamowicza w TVPiS było wiele niepochlebnych mu reportaży, ale nigdy nie dano mu możliwości wypowiedzenia się na postawione zarzuty. To też nakręcanie nienawiści, misiu.
Znowu trollu